Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Ek İş Fikirleri

Reklam İzle Para Kazan Yöntemi ile Aylık 1500 TL Kazanma

Reklam İzle Para Kazan Yöntemi ile Aylık 1500 TL Kazanma

Reklam İzle Para Kazan Yöntemi ile Aylık 1500 TL Kazanma İnternetten para kazanma yollarının büyük bölümü reklamlar üzerinden gerçekleşiyor. Site veya uygulamalar üzerinden Reklam izle para kazan mantığı ile beraber aylık olarak düzenli gelir kazanmak da münkün. Sadece uygulamada size verilen görevleri gerçekleştirerek günlük olarak 5-10 $ arası para kazanabilirsiniz. Reklam izle para kazan yöntemleri ile ilgili tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Reklam İzle Para Kazanma

Reklam İzle Para Kazan Yöntemi ile Aylık 1500 TL Kazanma

Yöntem aslında oldukça basit. Bu yönden iş veren birçok uygulama benzer mantık ile hareket ediyor. Uygulama içerisinde kullanıcılara özel olarak bazı görevler gönderiliyor. Bu görevler yapıldıkça reklam izleyerek para kazanma süreci devreye giriyor. Her izlediğinizi reklam başına belirli bir meblağ hesabınızda birikiyor. Biriken bakiye, uygulamanın belirlediği alt sınıra ulaştığında ise direk olarak hesabınıza aktarılıyor. Reklam izle para kazan papara ile parayı çek gibi bir durum da söz konusu. Bazı uygulamalar ödeme yöntemi olarak Reklam İzle Para Kazan ininal veya papara yöntemini kullanmakta.

Reklam İzle Para Kazan Uygulama

Reklam İzle Para Kazan Yöntemi ile Aylık 1500 TL Kazanma

Bahsettiğimiz gibi reklam izleyip para kazanma için ihtiyacımız olan şeyler telefonumuzun uygulama marketinde bulunuyor. Reklam izle para kazan üzerine çalışan uygulamaların çoğunu aşağıda iki farklı liste şeklinde paylaşacağız. İlk listede ülkemiz içerisinde de hizmet veren uygulamalara değinirken diğer listede global olarak hizmet veren, milyonlarca kullanıcısı olan uygulamalardan bahsedeceğiz.

 

Reklam İzle Para Kazan Uygulamaları Liste 1

Reklam İzle Para Kazan Yöntemi ile Aylık 1500 TL Kazanma

Bu kısımda yerli reklam izleyerek para kazanma uygulamalarına değineceğiz. Listedeki tüm uygulamalardan sorunsuzca yerli banka hesaplarınıza ödeme alabilirsiniz. Uygulamalardaki ödeme yöntemlerinden bazıları da direkt olarak Papara hesabınız ile çekim yapmak üzere. Papara uygulaması ülkemiz içinde hizmet veren hem dijital hem de sanal bir hesap kartıdır.

Zareklamy ile Para Kazanma

Zareklamy, Türkçe de hizmet veren milyonlarca kişinin kullandığı bir reklam izleyerek para kazanma uygulaması. Tabletinizden veya telefonunuzdan uygulamaya giriş yaparak para kazanabilirsiniz. Uygulama üzerinden reklam izleyerek, oyun oynayarak ve anket doldurarak para kazanmak mümkün. Uygulama ile beraber vergi veya komisyon olmadan aylık olarak 150 Dolar kazanç sağlayabilirsiniz. Kazanacağınız miktar sizin uygulama üzerinde geçirdiğiniz vakit ile doğru orantılı olarak artacaktır. Uygulamadan para çekebilmek için Payoneer, Revolut veya PayPal hesabınız olmalıdır. Alt para çekme sınırı 25 Dolardır

Param Olsun ile Reklam İzleyerek Para Kazanma

Terli bir uygulama olan Param olsun ile beraber aylık olarak 500 TL ek gelir kazanmak mümkün. Görev yap para kazan mantığındaki uygulama ile beraber anket doldurarak para kazanma, oyun oynayarak para kazanma, reklam izleyerek para kazanma mümkündür. Param Olsun uygulamasına kayıt olup sosyal medya hesaplarınızı tanımladıktan sonra görev seçerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama ödemeleri papara üzerinden yapmaktadır. Bakiyeniz 10 TL olduktan sonra ödeme alabilirsiniz. Ödeme talimatınızdan sonraki Pazartesi günü bakiyeler hesabınıza aktarılır.

 

Paramatik ile Reklam İzle Para Kazan

Paramatik, yerli bir reklam izleyip para kazanma uygulamasıdır. Uygulama içerisinde bir yarışma da mevcuttur. Paracık olarak belirtilen uygulama için jetonları kazanmanıza teşvik eder. Kazanılan her 100 Paracık 1 TL değerindedir. Paramatik reklam izle para kazan papara ile ödeme yapmaktadır. Uygulama diğer uygulamalar gibi çalışmak ile beraber alt çekim limitini 30 TL olarak belirlemiştir. Çekim talebinizden sonraki 5 gün içinde para hesabınıza aktarılır.

 

Reklam İzle Para Kazan Uygulaması Liste 2

Reklam İzle Para Kazan Yöntemi ile Aylık 1500 TL Kazanma

Şimdi gelelim dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılan uygulamalara. Bu listede olacak uygulamaların birçoğu ödeme yöntemi olarak Skrill veya PayPal kullanmaktadır. Bunu göz önünde bulundurarak uygulamalar üzerinde vakit geçirin.

Swagbucks ile Para Kazanma | AndroidiOS |

İnternetten para kazanma denildiğinde akla gelen ilk platformlardan biri Swagbucks’tır. Uygulama senelerdir para dağıtmak ile beraber sürekli olarak görev de vermektedir. Şu ana kadar 500 milyon dolar üzerinde para kazandıran uygulama 3 platformdan ulaşılabilir. İnternet sitesi üzerinden kayıt olarak da iPhone veya Android cihazınız üzerinden de para kazanabilirsiniz.

InboxDollars ile Reklam İzleyerek Para Kazanma

Yılların para kazandırma uygulaması olan InboxDollars ile beraber çeşitli yöntemler ile para kazanabilirsiniz. Uygulama olarak marketlerde bulunmayan platforma, tarayıcınız üzerinden bilgisayar veya telefon ile erişim sağlayabilirsiniz. Anket doldurma, reklam izleme gibi birçok alternatif sunulan platformda ödemeler PayPal üzerinden yapılmaktadır.

AppTrailers ile Para Kazanma | Android |

Biliyorsunuz ki birçok uygulama artık reklam filmi ile kullanıcı çekmeye çalışıyor. İngilizce Trailer olarak belirtilen bu klipleri izleyerek para kazanmak oldukça mümkün. AppTrailers uygulaması şu an için sadece Android platformunda etkindir. Uygulama üzerinden videolar izleyerek gelir elde edebilirsiniz. Kazandığınız bakiyeleri hediye kartı olarak alığ Amazon ve Starbucks için kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra PayPal üzerinden direkt hesabınıza da çekmeniz mümkün. Google Play üzerinde yaklaşık olarak 1 milyondan fazla kullanıcı bu uygulama ile para kazanabiliyor.

Bu yazımızda reklam izleyerek para kazanma mantığında çalışan uygulama ve yöntemleri sizlere sunduk. Bunun yanı sıra para kazandıran uygulamalar listesini de sitemizden bulabilirsiniz. Bu ve buna benzer birçok yazıya ekis.biz.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ