Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Ek İş Fikirleri

Oyna Kazan Nedir? Oyna Kazan Nasıl Oynanır?

Oyna Kazan Nedir? Oyna Kazan Nasıl Oynanır?

Bugün konseptimiz içerisinde yer alan ama birazcık da dışına çıktığımız bir içerik ile karşınızdayız. Yazımızın konusu; Oyna kazan nedir, nasıl oynanır?

Daha önce yaptığımız listelerden uygulamalardan para kazanmak ve oyun oyna para kazan sistemi hakkında detaylı bir rehber oluşturmuştuk. Rehberlerimizin içerisinde daha önce Oyna Kazan ismini duymuş olabilirsiniz. Peki bu oyna kazan nedir, ne işe yarar, nasıl para kazanılır?

Yukarıdan da tıklayarak ulaşabileceğiniz yazılarımızda uygulama hakkında bilgilendirme metinleri bulunuyor. Metinler genel olarak tek paragraf ve uygulamayı kısaca tanıtan yapıda oldukları için tüm sorulara cevap verir nitelikte değil. Bu sebeple uygulama hakkında detaylı bir rehber yazarak nedir, güvenilir mi, nasıl para kazanılır gibi soruları yanıtlamak istedik. Siz de bu rehberden yararlanarak Oyna Kazan ile para kazanmak konusunda ilk adımı atabilirsiniz, iyi okumalar.

Oyna Kazan Nedir?

Oyna Kazan Nedir? Oyna Kazan Nasıl Oynanır?

Soruya ilk cevabı direkt resmi sitesinde yazan bilgiler ile cevap verelim; Oyna Kazan, nakit para kazanabileceğiniz, canlı olarak da yayınlanan katılımcıların sorulara doğru cevap vererek ödüller kazanabileceği bir canlı bilgi yarışmasıdır. Uygulama iOS, Android ve Huawei AppGallery platformları üzerinde indirilebilir ve ücretsiz şekilde yer almaktadır.

Sitede yer alan bir diğer açıklama ise uygulamanın Türkiye’nin en çok kazandıran bilgi yarışması olduğuna dair. Öyle ki uygulama, Google Play 2019 listesinde en iyi ve en eğlenceli uygulaması olarak nitelendirilmiş. Uygulamanın vaat ettiği şey soru cevaplayarak gerçek para kazanmak.

Oyna Kazan Nasıl Oynanır?

Oyna Kazan Nedir? Oyna Kazan Nasıl Oynanır?

Uygulamadan kısaca bahsettik. Şimdi işin biraz daha detayına girelim; Oyna Kazan Nasıl Oynanır?

Oyna Kazan içerisinde para kazanabileceğiniz iki tip yarışma bulunuyor. Bunlardan ilki ücretli olan VIP yarışmalar iken diğeri de ücretsiz yarışmalardır.

VIP Yarışmalar, sınırlı mevcut arasında düzenlenen ve gerçek para kazanılabilen oyun tipidir. Oyun içerisinde kazandıkça OK Coin kazanılır. Bu OK Coin’leri nakit paraya çevirmek mümkündür. VIP yarışmalar içerisinde yer almak için kuponlar ile kayıt olmanız gerekir. Bu kuponları Hemen Oyna kısmından da kazanabilirsiniz.

Ücretsiz yarışmalar ise gün içinde farklı saat aralıkları ile yapılmaktadır. Bu yarışmalarda VIP yarışmalar için gereken kuponlar ile beraber joker paketleri de kazanabilirsiniz. Uygulamanın kazanmayı vaat ettiği nokta da tam burasıdır. Dilerseniz para ile dilerseniz kazanarak VIP kupon sahibi olmayı vaat eder.

Uygulama ana sayfasında bulunan modlar şunlardır:

  • Hemen Oyna
  • Günlük Oyunlar
  • Joker Kazan

Bunun yanı sıra detaylı şekilde nasıl oynanılır kısmı da bulunmaktadır. Direkt olarak ana ekranda görebilirsiniz.

Oyun oynamak için yapmanız gereken ilk şey Joker Kazan kısmından oyuna başlamak. Pratik Modu olarak da nitelendirilen bu bölümde hızlı bir şekilde oyuna dahil olur, joker kazanabilirsiniz. Bu kısma girmek için Elmas kullanmanız gerekir.

Daha sonra Hemen oyna kısmına giderek tek kupon ile oyuna giriş elde edebilirsiniz. Bu kısımda VIP kuponu kazanabilir bir sonraki oyun tipi için hak elde edebilirsiniz.

Son aşama, gerçek paranın kazanıldığı yer: Günlük Oyunlar. Gün içerisinde yapılan yarışmaların tümü burada sergilenir. Ücretsiz yarışmalar da VIP yarışmalar da buradadır. Kupon durumunuza ve yarışma mevcuduna göre istediğiniz yarışmaya giriş yapabilirsiniz.

Yarışmalara Nasıl Katılabilirsiniz?

Yarışmalara katılmak için ekstra işler yapmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken Günlük Oyunlar kısmına girerek Açık Yarışmalar içinde bulunan yarışlara girmek. Bu noktada bilmeniz gereken şeylerden biri de Açık Yarışmalar kısmındaki tüm yarışmaların ücretsiz olduğudur.

Yarışmaya girmeden önce kayıt yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız kayıt ile beraber taahhüt ettiğiniz saatte yarışa girmeniz gerekir. Kayıt olduğunuz yarışmanın zamanı gelince telefonunuza bildirim de gönderilecektir. Eğer yarışa girmeyeceksiniz, yarışmaya 15 dakika kala kaydınızı iptal de edebilirsiniz. Ek bir bilgi daha verelim; kontenjan göstergesi kayıt sayısı üzerinden gösterilmektedir.

Yarışmalara katılmadan önce, yarışma kısımları üstünde gereken kupon sayısı da yazar. Kupon sayınızın yetmediği odalara giriş veya kayıt yapamazsınız.

Oyna Kazan Güvenilir mi?

İnternetten para kazanma konusunda sorulan sorular arasında güvenli mi sorusunu görmemek imkansızdır. Uygulama hakkında sorulan sorulardan biri de bu. Peki Oyna Kazan Güvenilir mi? Şunu ifade etmemiz gerekir ki uygulama tamamen güvenli. Aksi takdirde yaklaşık olarak 3 seneden fazla şekilde Google Play ve AppStore üzerinde yer alamazdı. Bunun yanı sıra yukarıda da değindiğimiz gibi uygulamanın Google Play tarafından belirli bir ödüle de layık görüldüğünü eklemek gerek.

Uygulama sunduğu bu güvenlik ile beraber kişilerden T.C. Kimlik numarası ve Telefon numarası bilgilerini de talep eder. Bunun en büyük sebebi yapılacak ödemelerde gönderilecek banka hesabı ile uygulama kullanıcı hesabının aynı kişiye ait olduğunu doğrulamak.

Oyna Kazan Para Çekme

Oyna Kazan Nedir? Oyna Kazan Nasıl Oynanır?

Oyna kazan’da oyunu oynadız ve güvenilir olduğuna artık eminsiniz. Sırada işin en keyifli kısmı var; Para çekme.

Uygulama ekranında bulunan Kazanç Kısmı‘na tıklayarak işlemleri yapacağımız ekrana gidebilirsiniz. Bu kısımda dikkatli olmak gerek, şayet ödeme alabilmeniz için konu hakkında bilgi sahibi olmanız şart!

Ekranda bulunan Toplam Kazanç kısmı şu ana kadar kazandığınız tüm geliri işaret etmektedir. Bunun ile beraber Bakiye kısmında da hesabınızda bulunan miktarı görebilirsiniz.

Oyna Kazan para çekme işlemi için iki farklı yöntem bulunuyor:

1- Banka Hesabıma Aktar

Bu alana gelerek direkt olarak kazancınızı banka hesabınıza gönderebilirsiniz. Seçeneğe tıklamanızın ardındna banka hesap bilgileri ekranına yönlendirilirsiniz. Gelen ekranda hesabı güncelleyebilir veya kontrol edebilirsiniz. Ödeme taleplerinizi her ayın 20’sine kadar yapmanız önerilir. Bunun temel sebebi ise 25’inde yapılacak ödemelerde, sadece son 1 haftaya kadar gelmiş isteklerin yanıtlanmasıdır. Aksi takdirde yapacağınız ödemeler bir sonraki ödeme tarihinde yapılacaktır. 25’inden itibaren 7 gün süre ile ödemeler istediğiniz banka hesabına aktarılmaktadır.

2-Tosla Hesabıma Aktar

Eğer banka hesap süreci sizi yoracaksa ve beklemek istemiyorsanız yapmanız gereken şey Tosla hesabına ödeme alma olmalıdır. Uygulama içerisinde bulunan bu yöntem ile beraber istediğiniz anda ödeme talebi verebilirsiniz. Talep sonrası en geç 24 saat içinde para hesabınıza aktarılacaktır.

Bu bölümün sonuna gelirken eklememiz gereken birkaç şey de bulunuyor. Uygulama içerisinde yer alan Onay Bekleyen Kazanç kısmında yarışmalardan kazandığınız ama hesabınıza aktarılmayan miktarları görebilirsiniz. Bu kısımdan ödeme yapılıp yapılmadığını görebilir, çekim talebi oluşturma aksiyonu için beklemeniz gereken süreyi görebilirsiniz.

Bunun ile beraber uygulama içerisindeki bakiye ile beraber yine aynı ekranda kupon veya paket satın alabilirsiniz. Bakiyenle Paket/Kupon Al kısmına tıklayarak mağazadan istediğiniz elementleri satın alabilirsiniz.

Oyna Kazan İndir

Oyna Kazan indir için verilen linkleri aşağıdan görebilirsiniz. iPhone, Android ve Huawei cihazlarınıza uygun linklere tıklayarak direkt olarak uygulama indirme ekranına gidersiniz.

Oyna Kazan Apk için Tıkla, Oyna Kazan Android indir!

Oyna Kazan iPhone için tıkla, Oyna Kazan iOS indir!

Huawei AppGallery üzerinden indirmek için tıklayın!

Oyna Kazan Referans Kodu

Oyna Kazan Nedir? Oyna Kazan Nasıl Oynanır?

Uygulama içerisinde bulunan davet kısmı sayesinde referans kodu ile kullanıcı davet edebilirsiniz. Bu sayede hem siz hem de davet ettikleriniz oyun içi hediyeler kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınızın oyuna girmesi ve kupon alması sayesinde hediye kuponlar anında hesabınıza gönderilir. Bu sayede ücretsiz olarak para kazandıran yarışmalara da katılım sağlayabilirsiniz.

Oyna Kazan Hile

İnternette bolca oyna kazan kupon hilesi, elmas hilesi gibi başlıklar bulunuyor. Şunu ifade edelim ki oyun içerisinde hile yapmanızın pek imkanı yok. Geliştirici ekip uygulamayı sürekli güncellediği için uygulama hileleri de uzun süreli olmuyor. Oyna kazan hilesi için size uygulama ya da program sunan kişilere sakın inanmayın! Bu tip uygulamalar sadece sizin güvenliğinizi tehlikeye atar. Uygulama içerisinde T.C. kimlik numarası ve banka hesabı gibi hassas bilgiler de olduğu için bu tip bir arayıştan olabildiğince kaçının.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ