Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Ek İş Fikirleri

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak (İnternetten Para Kazan)

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak (İnternetten Para Kazan)

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak (İnternetten Para Kazanma) Müzik dinleyerek para kazanmak gerçekten de kulağa çok hoş geliyor. Ancak bunun nasıl yapabilirsiniz? Birçok insan bilmiyor. Bu yazımızda sizlere pandemi döneminde müzik dinleyerek nasıl para kazanabilirsiniz? Kalıcı olarak nasıl gelir elde edebilirsiniz? Bunlardan bahsedeceğiz.

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak 

Hemen aşağıda görmüş olduğunuz platformlar sizlere müzik dinleyerek para kazandıran platformlardır. Para kazandıran uygulamalar listemiz sürekli olarak güncellendiği gibi müzik dinleyerek para kazan platformlarını da sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

 • fm
 • Music Xray
 • Welocalize
 • RadioEarn
 • Hit Predictor
 • Playlist Push
 • Uniquerewards
 • Earnably
 • Cash4Minutes

Müzik Dinleyerek Nasıl Para Kazanılır?

İşletme kurum ya da kuruluşlar sizlere neden müzik dinlediğiniz için para versin? Kısaca bunu anlatalım. Temel olarak bu sorunları 4 gruba ayırabiliriz.

 • Piyasa araştırması yapan platformlar sizlere müzik dinleterek bazı araştırmaların sonuçlarını belirler.
 • Radyo istasyonlarının tanıtımını yapan platformlar da yine müzik dinleyen çokça insana ihtiyaç duymaktadır.
 • Pazarlama ve tanıtım yapan platformlarda yine sizin gibi müzik dinlemeyi seven insanların önerilerine ihtiyaç duyar.
 • Yeni müziklerin nasıl algılandığını test eden firmalarda sizin gibi insanlara ihtiyaç duymaktadır.

Bu Konuya da Bakınız : Evde Para Kazandıracak İşler (Aylık 4000 TL İle 10000 TL Para Kazanma)

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Siteleri

 1. Music Xray ile Para Kazanma

Music Xray ile Para Kazanma

Bu platform 2009 yılından beri bu sektörde yer alıyor ve hizmet vermeyi sürdürüyor. Şarkı dinleyerek para kazanmak isteyen insanların buçuğu birçoğu bu site ile çalışmaya devam ediyor.

Son derece güvenilir olduğunu belirtebiliriz bu platform ile çalışmak isterseniz yapmanız gerekenler çok basit. Öncelikle siteye giriş yapıp üye olmanız gerekiyor. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra da para kazanma sürecimiz başlıyor dinlenilen her şarkı için sizlere yaklaşık 0.10 $ ödeme yapılıyor dolar kurunun neredeyse 8 buçuk lira olduğunu düşünecek olursak güzel bir kazanç elde etmeniz de mümkün olacaktır.

Kayıt Olmak ve Kazanmaya Başlamak İçin Music Xray ziyaret edebilirsiniz.

 1. Research.fm ile Para Kazanma

Research.fm ile Para Kazanma

Bu site diğerlerine oranla biraz daha farklılık gösterebiliyor. Sitenin ana amaçlarından bir tanesi piyasa araştırılması yapılmasıdır. Şöyle ki platform sizlere bazı şarkılar iletiyor dinlemenizi ve değerlendirmenizi istiyor.

Bu değerlendirmeler sonucunda şarkıya öncelik verip vermemek ya da hangi gruplarla çalışacaklar buna karar veriyorlar internet sitesi üzerinden işlem sağlayabileceğiniz gibi android ve İOS üzerinden de uygulamayı indirebiliyorsunuz.

Müzikleri değerlendirdikten sonra sizlere Amazon hediye kartı verilerek ödeme gerçekleştiriliyor.

Kayıt Olmak ve Kazanmaya Başlamak İçin Research.fm ziyaret edebilirsiniz.

 1. Welocalize ile Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Research.fm ile Para Kazanma

Bu site tam anlamıyla müzik dinleyerek para kazanmaya isteyenler için tasarlanmış. Sadece dinlemek değil sitede şarkı çevirisi yaparak para kazanma imkanlarına sahip olabiliyorsunuz.

Şarkıları dinlemek ve sonrasında değerlendirmeniz isteniyor. Siteye üye olduktan sonra ilgi alanlarınıza göre müzikler yollanıyor ve bu müzikleri dinliyorsunuz. Ayrıca çeviri yaparak da şarkı başına yaklaşık olarak 4 ila 5 dolar arasında bir kazanç elde edebiliyorsunuz.

Kayıt Olmak ve Kazanmaya Başlamak İçin WELOCALİZE sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 1. Hit Predictor ile Para Kazanma

Hit Predictor ile Para Kazanma

Bu site diğerlerine oranla farklı amaçlar güdüyor. Video şarkılarını daha popüler hale getirmek ve daha çok dinlenmesini sağlayan müzisyenler genel olarak bu siteyi tercih ediyor. Elbette müzisyenler bu şarkıların dinlenmesi için belli ücretler ödüyor isterseniz kazanmış olduğunuz paraları çekebiliyor isterseniz de hediye mağazasından hediye satın alabiliyorsunuz.

Kayıt Olmak ve Kazanmaya Başlamak İçin HİT PREDİCTOR sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 1. RadioEarn ile Para Kazanma

RadioEarn ile Para Kazanma

Yukarıda bahsedilen sitelerden biraz daha farklı hizmetler sunuyor.  İki türlü para kazanma yöntemi var. Bunlardan bir tanesi dinleyici olarak ikincisi ise site sahibi olarak para kazanma.

Site sahibi olursanız ise verilen kodları siteye ekliyorsunuz. Entegre edilen bu kodlar sayesinde bir nevi sitenizde bir radyo oluyor ve sitenize giren kişiler bu radyoyu dinler ise bu sistem üzerinden de ek gelir elde edebiliyorsunuz.

Kayıt Olmak ve Kazanmaya Başlamak İçin RADİOEARN sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ