Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Ek İş Fikirleri

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Müzik Dinleyerek Para Kazan Yolları

Yazımızın bu bölümünde 9 farklı platformdan bahsedeceğiz. Yöntemleri detaylıca okuyarak müzik dinleyerek para kazanma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Musicxray Para Kazanma

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

İlk bahsedeceğimiz yol Music xray ile para kazanma olacak. Bu konu hakkında yapılan araştırmalarda ilk olarak karşınıza çıkacak platform Music Xray olacaktır. Peki Musicxray nedir, neden bu kadar ünlü? Bunun temel sebebi platformun oldukça köklü olması. Music Xray 2009 yılında kullanıma sunulmaya başlamış bir müzik dinle para kazan platformu. Platform şu şekilde çalışıyor; listeden müzik seç, müziği dinle ve music xray yorum bölümüne şarkı ile alakalı düşüncelerinizi yazmalısınız. Music xray para kazanma tam burada devreye giriyor, yaptığınız her yorum başı 0.1 Dolar para kazanıyorsunuz. Toplam bakiye 20 Dolar olduğunda yani 200 yorum yazdıktan sonra ödeme alabiliyorsunuz.

Music Xray ile para kazanma için BURADAN apk indirebilir, BURADAN da web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hit Predictor ile Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Hitpredictor earn money müzik dinleyerek para kazanma

Yazımızda ikinci sırayı Hit Predictor sitesine verdik. Site üzerinden şarkı dinleyerek para kazanma ise biraz farklı yoldan gerçekleşiyor. Platform üzerinde iki farklı aktör bulunuyor; bestekarlar ve dinleyiciler. Şarkılarının dinlenmesini ve popüler olmasını isteyen kişiler, bunun karşılığında dinleyenlere belirli bir ücret ödemekte. Bu ödemeleri sitedeki puanlamaya göre kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanlar belirli bir seviyeye geldiğinde gerçek para olarak dönüştürülebilir konuma geliyor.

BURADAN Hit Predictor sitesine ulaşabilirsiniz.

Welocalize ile Müzik Yorumlayarak Para Kazanma 

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Listedeki en kapsamlı ve en çok para kazandıran platform Welocalize. Platform üzerinden para kazanmak için müzik dinlemenin dışında da yöntemler mevcut. İlk yöntem, music xray ile para kazanma için de geçerli olan müzik dinleyip yorumlama. Bu kısımda yapacağınız derecelendirmelere göre para kazanıyorsunuz.

Diğer para kazanma yöntemi ise şarkı çevirerek para kazanma. Platformda, birçok dilde şarkı bulunurken bu şarkıların düzgün bir çeviriye tabii tutulması da ödülendiriliyor. Welocalize üzerinden şarkı sözleri çevirerek yaklaşık olarak parça başı 4 Dolar kazanabilirsiniz.

BURADAN Welocalize sitesine ulaşabilirsiniz.

Playlist Push ile Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Welocalize ile beraber yüksek ücretler kazanılabilen bir diğer uygulama da Playlist Push. Uygulama en başarılı müzik dinle para kazan uygulamaları arasında. Muhtemelen en geniş ağa sahip olan da olabilir. Bunda kesin olamamızın sebebi ise Music xray için kullanıcı sayısı verisine sahip olmamız.

Platform üzerinde yer alan müzikler 3 ile 4 dakika arasında değişirken, bu müziklerin dinlenmesi karşılığında en az 0.10 Dolar para kazanılmakta. Tekrarlıyoruz EN AZ, çünkü şanslı gününüzdeyseniz bir müzik başına 5,10 hatta 15 Dolar gibi ücretler de kazanma imkanınız var. Çok karlı bir platform olduğunu şu bilgiler ışığında söylemek mümkün fakat önemli de bir şartları var.

Platformdan para kazanabilmeniz için Spotify, Apple Music, Deezer gibi müzik dinleme uygulamalarında en az 400 takipçiye sahip olmanız gerek.

BURADAN Playlist Push sitesine ulaşabilirsiniz.

Research.fm ile Müzik Dinleyerek Para Kazan

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Müzik dinleyerek para kazanma için bahsedeceğimiz son adres, ünlü platform Research.fm. Müzik dinle para kazan konusunda da oldukça tanınan platformdan para kazanmak oldukça kolay. Müzik alışkanlıklarını araştırmak üzerine kurulan platformda müthiş bir ağ bulunuyor. Kullanıcılardan; sunulan şarkıları dinlemesi, yorumlaması ve bunu research.fm ile paylaşmaları istenirken karşılığında da para ödeniyor. Para kazanılabilmesi için objektif ve detaylı bir inceleme istenmekte.

Radyo Dinleyerek Para Kazanma

Yazımızın ilk bölümünde direkt olarak müzik dinleyerek para kazanma platformlarına yer verdik. Bu kısımda ise dolaylı yoldan müzik dinle para kazan olsa da eylem olarak radyo dinleyerek para kazanma uygulamalarına yer vereceğiz.

Uniquerewards ile Radyo Dinle Para Kazan

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Yazımızın bu bölümünde ilk olarak yer vereceğimiz platform Uniquereward. Tamamen para kazandırmayı odaklayan bir platform olan uniquerewards, anket doldurmak, video izlemek gibi seçeneklerin yanında radyo dinleyerek para kazanma alternatifi de sunmakta. Siteye kayıt olmanızın ardından ana menüde bulunan sponsorlu radyolarda vakit geçirerek para kazanabilirsiniz. Her radyo yayını için farklı ücret olan platformda para çekim alt limiti 20 dolardır.

BURADAN uniquerewards platformuna ulaşabilirsiniz.

Earnably ile Radyo Dinleyerek Para Kazan

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

İçerisinde birçok radyo kanalı bulunduran Earnably ile beraber iyi gelir elde edebilirsiniz. Birçok ek iş fikri ile ilgili makalede yer alan platformda radyo kanallarını dinleyerek para kazanabiliyorsunuz. Siteye üye olmanız ile beraber verilen listedeki radyoları dinlemeniz halinde puan kazanıyorsunuz. Otalama olarak 5 dakikalık bir radyo yayını için 30 puan verilmekte (300 saniye için 30 puan olarak da düşünülebilir). Bunun ile beraber alt çekim limiti de 5 dolar, 5 dolar da yaklaşık olarak 500 puana denk geliyor. Yani 1.5 saatlik bir radyo dinlemesine karşı 5 dolar para kazanabilirsiniz. Tabi bu durum yayından yayına da değişiyor. Puan miktarı daha az veya fazla da olabilir.

BURADAN Earnably platformuna ulaşabilirsiniz.

RadioEarn İle  Dinleterek Para Kazanma

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

İsminden de anlaşılacağı gibi RadioEarn de bir para kazandırma platformu. Platform üzerinde müzik yayını yapan birçok radyo bulunuyor. Kayıt olduktan sonra bu radyoları dinlemeniz halinde belirli bir ücret bakiye olarak hesabınıza geçiyor. Radyoları en az 15 dakika dinlerseniz bakiye kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun ile beraber web sitenizde radyo dinleterek de para kazanabilirsiniz. Eğer ziyaretçi sayınız yüksek ise RadioEarn tarafından verilen API kodlarını sitenize ekleyebilir, sitenizi ziyaret edenlerin dinlemelerinden para kazanabilirsiniz.

BURADAN RadioEarn platformuna ulaşabilirsiniz.

Cash4Minutes ile Para Kazanma

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

İnternet radyoları dinleyerek para kazanma da mümkün. Bunu sağlayan platform ise Cash4Minutes. Platformdaki amaç internet radyolarının dinleyici sayısını artırmak olduğu için amaca yönelik çalışanlar ödüllendiriyor. Eğer siz de para kazanmak istiyorsanız Cash4Minutes üzerindeki radyoları dinleyerek bunu başarabilirsiniz. Platformda bulunan her radyo için ayrı ayrı bir ödeme baremi bulunuyor. Listede bulunan radyolardan istediğinizi seçerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun ile beraber anket doldurarak para kazanma, görev yapma ve oyun oynayarak para kazanma seçenekleri de platform üzerinde yer alıyor.

BURADAN Cash4Minutes platformuna ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ