Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Ek İş Fikirleri

Mail Okuyarak Para Kazanmak(Aylık 1000 TL Kazanç)

Mail Okuyarak Para Kazanmak(Aylık 1000 TL Kazanç)

Mail Okuyarak Para Kazanmak. Başlığı ilk okuduğunuzda bunun mümkün olup olmadığına dair bir merak ile geldiyseniz peşin olarak söyleyelim; evet, mümkün. Site içerisinde bahsettiğimiz internetten para kazanma yöntemleri arasında mail okuyarak para kazanma da mevcut. Bu yazımızda mail okuyarak para kazanma nasıl yapılır, mail okuyarak para kazanma siteleri nelerdir gibi sorulara cevap vereceğiz.

Mail okumak günümüzde önemli bir iş. Birçok firma, kurum ve şahıs bu konuda profesyonel destek almakta. Kişilerin bu sektöre ödediği paralar da oldukça iyi seviyede. Mail takibi yapmak için destek alan kişiler, mail okuyacak kişiler ile bir gizlilik sözleşmesi de yapar. Bu iş genel olarak firmalar üzerinden verildiği için sözleşmenin ana muhattabı temsil ettiğiniz hizmet verendir.

Mail Okuyarak Para Kazanmak

Mail Okuyarak Para Kazanmak

Mail okuma üzerine hizmet veren firmalar kullanıcıları ile bu mailleri okunmuş statüye getirirken komisyon usulünde ödeme yapar. Mail sahibinden alınan ücretin düşük bir oranı mail okuyan kişiye, büyük bir oranı ise mail okuma hizmeti veren firmaya gider. Bu sebeple bu alanda çok yüksek gelirler elde etmek veya yükselmek oldukça güç. Mail okuyarak para kazanmak konusundaki beklentilerinizi buna göre ayarlayın.

Mail Okuyarak Para Kazanmak 2021

Şimdi açık açık şunu belirtelim ki e-posta okuyarak para kazanma çok karlı bir internetten para kazanma yöntemi değildir. Bunun en büyük sebebi işin süreci ve sürecin dönüştüğü nakdin düşük olmasıdır. Basit şekilde şunu diyebiliriz ki harcadığınız mesaiye değmez. Tabi eğer para kazanma için bu alan üzerine yoğunlaşmak istiyorsanız bu rehberden faydalanarak en garanti mail okuyarak para kazanma siteleri ve yöntemleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Mail Okuyarak Para Kazanma Nasıl Olur?

Mail Okuyarak Para Kazanmak

Merak edilen bir konu da mail okuyup para kazanma işinin nasıl olduğuna yönelik. Yapmanız gereken işi çok spesifik kelimeler ile açıklamaya pek gerek yok. Adı üstünde Mail Okuyarak Para Kazanmak. Peki bu işi nereden alacağınız konusuna gelirsek orada spesifik bilgilere ihtiyaç duyuluyor.

İlk dikkat etmeniz gereken şey e-posta okumanıza karşı para verecek bir site bulmalısınız. İnternet üzerinde bunu sağladığını iddia eden birçok site bulunmakta. Tahmin edersiniz ki bu sitelerin birçoğu dolandırıcı ve sizin emeğinizin karşılığını vermeyecek. Bu sebeple bu rehberde sizler için güvenilir mail okuyarak para kazanma siteleri hakkında bilgi vereceğiz.

Mail Okuyarak Para Kazanma Siteleri

Mail Okuyarak Para Kazanmak

Listemizde 5 farklı site bulunmakta. Bu sitelerin her biri güvenilir site olsa da yurt dışı menşeiili firmalar. Bu sebeple ödeme yöntemi için farklı alternatif istemektedirler. Bu sebeple oluşacak sıkıntılar için yurtdışı bankacılık işlemleri hakkında araştırma yapmanızı öneririz. Şimdi gelin listeye daha yakından bakalım.

Paisalive.com ile Mail Okuyarak Para Kazanmak

Bu sektörde hizmet vermeye başlayan paisalive.com sitesi ile beraber e-posta okuyup para kazanmak mümkün. Site üzerindeki mail okuma ve para kazanma sistemi biraz karışıktır. Farklı reklam çözümleri sunmaları sebebi ile hizmet anlayışları diğer mail okuyarak para kazanma sitelerine göre farklıdır.

Siteden ödeme almak için hem mail okumalı hem de mail içeriğindeki site ve reklamlara erişmelisiniz. Sistem bunu kontrol eder. Site üzerindeki yapı sebebi ile içerik üreterek veya oyun oynayarak para kazanmak da mümkün. Site üzerinden Hindistan Rupi’si üzerinden kazanım elde edersiniz. İlk üyeliğinize 99 RS, 10 kişiyi siteye üye yaparsanız 10 Rs kazanırsınız. Mail üzerinden ortalama 0.25 Rs ile 5 Rs arası ücret elde edersiniz. Ödemeler 15 günde bir yapılır.

 Cash4offers.com Mail Okuyarak Para Kazanmak

Cash4offers.com sitesi bilgisayar başından mail okuyarak para kazanabileceğiniz bir sitedir. Site üyelik süreciniz içerisinde yaptığınız etkinlikleri takip eder, sistem tarafından size atanan görevleri yerine getirmeniz halinde ise bakiye eklemesi yapar. Site üzerindeki üyelik sistemi ödeme planınızı belirler. Altın Üye klasmanında olan kişiler 72 saat içerisinde ödemelerini alabilir.

Sitenin size vereceği görevler mail okumak, anket doldurmak, online oyun oynamak ve siteye kişileri davet ettirme üzerinedir. Bu görevleri yerine getirdiğiniz sürece sürekli olarak görev almaya devam edersiniz. Siteye ilk üyeliğiniz ile beraber hediye olarak 5 Dolar ücret alırsınız.

 

 Inboxdollars.com Mail Okuyarak Para Kazanmak

Sendearnings.com olarak piyasaya giren ve sonradan Inboxdolars.com olarak değiştiren firma 2000 yılından bu yana online olarak para kazandırmakta. Site içerisindeki katı kurallar yüzünden esnek bir çalışma bulunmuyor. Sizden istenenleri eksiksiz yerine getirmediğiniz takdirde hiçbir ödeme alamazsınız.

Site üzerinden para kazanabilmeniz için üç farklı yöntem sunuluyor; mail okuyarak para kazanmak, reklam izleyerek para kazanmak ve anket doldurarak para kazanmak. Bu yöntemler ile para kazanabilirsiniz. Para kazanabilmeniz için hesabınızda en az 30 dolar birikmesi gerekir.

Paid To Read ile Mail Okuyarak Para Kazanmak

2005 yılından bu yana internetten ek iş fırsatı sunan Paid to Read sitesi ile beraber mail okuyarak para kazanabilirsiniz. Site üzerinde sadece mail okuma bulunmamak ile beraber reklam izleme, anket doldurma, sponsorlu sitelerde vakit geçirme gibi görevler de bulunmaktadır. Bu görevleri tamamlayıp 15 Dolar bakiyeye ulaştığınızda ödeme yapılmaktadır.

Sitenin diğer sitelere göre en büyük avantajı ise farklı ödeme yöntemleri sunmasıdır. Site üzerinde dolduracağınız anket başına 0.5 dolar ile 1 dolar arasında kazanç elde edersiniz. Bu fiyatlar anket uzunluğu ve içeriğine göre değişiklik gösterebilmektedir. Arkadaşlarınızı davet edip sistemde işler hale getirirseniz de özel bir bonus kazanırsınız.

UniqPaid ile Mail Okuyarak Para Kazanmak

Listede bulunan en büyük siteye şimdi geldik. UniqPaid sitesi mail okuyarak para kazanmak denildiğinde akla gelen ilk sitedir. Site üzerinde 2001 yılından bu yana aktif olarak bu alanlara yönelik iş verilmektedir. Siteden para kazanmak için yapabileceğiniz bazı görevler:

  • Anket doldurarak para kazanmak
  • Arkadaşlarınızı davet ederek para kazanmak
  • Online alışveriş yaparak para kazanmak
  • Mail okuyarak para kazanmak
  • Siteleri ziyaret ederek para kazanmak
  • Tekliflere kayıt olarak para kazanmak

Bu işler ile uğraşmanın ardından her başarılı görevde kazandığını ücret site bakiyesine atılır. Bakiye 5 Dolar seviyesine geldikten sonra ücreti hesabınıza isteyebilirsiniz. Sitenin ödeme yöntemleri arasında yer alan BTC yani Bitcoin ile ödeme yöntemi ile 5 dolar limite ulaşmadan da para çekebilirsiniz. Site bu yönü ile diğer rakiplerinin oldukça önüne bile geçiyor. Kazancınızı yatırım aracı olarak alabildiğiniz çok fazla site bulunmuyor. UniqPaid bunu yapabileceğiniz bir site.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ