Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Ek İş Fikirleri

Link Kısaltma ile Para Kazanma Nasıl Yapılır | Tüm Detaylar

Link Kısaltma ile Para Kazanma Nasıl Yapılır | Tüm Detaylar

Para kazanmanın en kolay olduğu mecralardan biri kesinlikle internet. Hemen herkes internet üzerinde link kısaltma ile para kazanma imkanına sahip. Peki Link Kısaltma ile Para Kazanma Taktikleri nelerdir, kolay yoldan Link Kısaltma ile Para Kazan nasıl yapılır? Bu gibi soruların cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bu yazımızda link kısaltarak nasıl para kazanabileceğinizi, hangi sitelerden link kısaltma ile para kazanılır sorusunun cevabını da detaylıca vereceğiz.

Link Kısaltma Siteleri ile Para Kazanma

İnternet üzerinde gezinen bir bireyseniz, yönlendirmeli bağlantılar ile sık sık karşılaşmışsınızdır. Gitmek istediğiniz bir siteyi, göremek istediğiniz bir sayfayı bu bağlantılar üzerinden açabilirsiniz. AddBlock programlarından önce internet kullanan hemen herke REKLAMI GEÇ yazısını en az bir kere görmüştür. Link Kısaltma ile Para Kazan içerisindeki ana mantığı da tam olarak bu oluşturuyor.

Web üzerinde ucu bucağı olmayan bir ekonomi mevcut. Sadece kayıtlı ekonomiyi göz önüne alırsak milyon dolar ibareleri, genel paranın yanında bozuk para gibi kalacaktır. Bu durumu sağlayan şey de birçok sektörün internet üzerinden faaliyette bulunması. İnternet üzerinde ticari faaliyet gösteren; e-ticaret sitesi, oyun, sosyal medya platformu, blog sitesi ve hatta sosyal medya fenomenleri kendi reklamlarını başka siteler üzerinden yaptırmaktadırlar. Google Ads benzeri birçok yapı da bu firmalara reklam alanı sağlamakta.

Günümüzde reklam alanını en çok sağlayan platformlar Youtube, Tiktok ve Instagram olsa da hala internet sayfalarına reklam veren büyük bir pasta bulunuyor. Google Ads dışındaki bu pastaya ise Link Kısaltma ile Para Kazanma siteleri sahip.

Link Kısaltma Para Kazanma 2021

Link Kısaltma ile Para Kazanma 2021 yılı için de aynı yöntemler ile devam ediyor. Bir link kısaltma sitesi reklam verenler ile anlaşıyor, sitede profili olan link kısaltıcılar ise linklerini bu sitede kısaltıp, kullanıcıların link kısaltma sitesinde yayınlanacak reklamları görmesine sebep oluyor. Ekonomiyi oluşturan ana unsur bu. Bu yöntem ile beraber herkes para kazanabilmekte. Link kısaltma ile para kazanma işlemi süresince kaynak link ile bağlantınız olması gerekmez. Yapmanız gereken tek şey linkinize tıklanılmasını sağlamak. Günümüzde birçok warez site ve forumlarda bu uygulamayı görebiliyoruz.

Link Kısaltma Para Kazanma Taktikleri

Şimdi gelelim işin detaylarına. Link Kısaltma ile Para Kazanma Taktikleri belirli başlı kategorilerde değerlendirilebilecek durumda değildir. Tamamen metne link yerleştirme ve metin içerisinde vurgulamaya yönelik olarak taktik yapabilirsiniz. Öncelikle bahsini edeceğiniz link için metnin yol gösterici olması gerekir. Kullanıcılaraı metindeki linke tıklamaya yönelik teşvik etmek ilk yapmanız gereken şeydir. Bunun ardından link kısaltma servisini çok bilinen ve kullanıcı arayüzü kolay olanlardan biri olarak seçmelisiniz. Tüm bunların dışında Link kısaltarak para kazanma için doğru bir konu da açmalısınız.

Link Kısalt Para Kazan Siteleri

Aşağıdan Link Kısalt Para Kazan Siteleri listemizi görebilirsiniz. Listede 5 farklı site bulunmaktadır. Bu sitelerin nasıl kullanılacağıi hangisinde ne kadar para kazanulabileceğini başlıkların altında detaylıca açıklandı.

TRLink

Link Kısaltma ile Para Kazanma Nasıl Yapılır | Tüm Detaylar

Link Kısaltma Siteleri arasında Türkçe olan nadir sitelerdendir. Site üzerinden elde ettiğiniz gelirleri birden fazla yöntem ile çekebiliyorsunuz. Sistem 4 seneyi aşkın süredir hizmet vermektedir. Site üzerinden çekim talebi yapmanız halinde size 30 TL alt limit koyulacaktır. TRLink ile para kazanmak 1000 tık başı 3.25 Dolar üzerine sürmektedir.

Shorte

Link Kısaltma ile Para Kazanma Nasıl Yapılır | Tüm Detaylar

1 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip Shorte uygulaması en popüler haberleri, oyun dünyasının genel olarak faydasından rahatsız olabilirsiniz. 7 gün 24 saat istediğiniz zaman uygulamadan para çekebilirsiniiz. Sitede bir alt sınır veya üst sınır ücret ibaresi yer almamaktadır. Bu site üzerinden alacağınız tüm destelerde anime karakterleri ve sosyal medya fenomenleri var.

ADfly

Link Kısaltma ile Para Kazanma Nasıl Yapılır | Tüm Detaylar

ADfly sektörde uzun süredir yer alan bir link kısaltma ile para kazanma sektöründe yer alıyor. Dolar üzerinden ödeme yapan ADfly, bu sebeple oldukça popüler bir hale de geldir. Site üzerinde biriken paraları PayPal, yok ise Payoner üzerimden çekebilirsiniz. Payooner ulusal bir ticaret kuruluşu olduğu için 90-00 nesilleri firmaları tanımlayacaktır. Güven Türk ticaret sektörüne de yardımcı oldu.

Adcash

Link Kısaltma ile Para Kazanma Nasıl Yapılır | Tüm Detaylar

Adcash, medya reklamcıları, satış ortakları veya yayıncılar için en esnek platformlarından biridir. Özellikle internetten hizmet verem sitelere dikkatlice bedava bakabilirsiniiz. Site hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki mesajı okluyabilirsiniz:

  • Anti-Adblock Teknolojisi
  • Birden Çok Reklam Biçimi
  • Canlı İstatistikler
  • Dünya Çapında Kapsam
  • Hızlı Ödemeler
  • Kolay Entegrasyon
  • Temiz Reklamlar
  • Yüksek Doldurma Oranı ve eBGBM’ler

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ