Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Ek İş Fikirleri

Getir Bayilik Nasıl Alınır? Getir Bayilik Kazancı Ne Kadar?

Getir Bayilik Nasıl Alınır? Getir Bayilik Kazancı Ne Kadar?

Getir Bayilik Nasıl Alınır? Getir Bayilik Kazancı Ne Kadar? Getir uygulamasının hizmet alanı her geçen gün büyümekte. Hal böyle olunca Getir bayilik nasıl alınır? Sorusu sıkça aratılmaya ve her geçen gün yeni bayilikler alınmaya başlandı. Sorunun detaylı cevabı için metnimizin tamamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Getir bayilik kazan ne kadar? Sorusuna da makalemizin ilerleyen kısımlarında cevap arayacağız. Özellikle pandemi sonrasında, insanlar dışarı çıkmak istemiyorlar. Dışarı çıkmadan da evlerine alışveriş yapabilen insanlar, bu konforlarından oldukça memnun. Bu memnuniyetin en güzel göstergesi ise Getir ve benzeri uygulamalarda ki kullanıcı ve sipariş artışı.

Detaylı Biçimde Getir Bayilik Alma

Getir’den bayilik alarak Getir ile birlikte iş yapabiliyorsunuz. Getir bayilik alma https://basvuru.getir.com/bayi/ işlemlerinizi tıklayarak başlatabilirsiniz. Bayilik alırken belirtmeniz gerekenler ise;

1)      Kişisel Bilgiler

Getir Bayilik Nasıl Alınır? Getir Bayilik Kazancı Ne Kadar?

Ad, doğum tarihi, eğitim seviyesi, telefon numarası, bulunduğunuz il, e-posta adresi, soy ad, T.C. kimlik no bilgilerini girerek kişisel bilgiler kısmını doldurabiliyorsunuz.

2)      Önceki Tecrübeler (İş Tecrübeleri)

önceki iş tecrübeleri

Önceden yapmış olduğunuz işler ile ilgili gerekli bilgileri girerek getir bayilik alma işlemine devam edebilirsiniz. İşlere başladığınız ve işlerden ayrıldığınız tarihleri de belirtmeniz gerekiyor.

 

3)      Detaylar Kısmı

Detaylar kısmına gelindiğinde, hemen hemen aklınıza gelebilecek her türlü soruya yanıt vermeniz gerekiyor. Ortaklıktan yatırımın kimin yapacağına kadar pek çok soru, detaylar kısmında doldurulmayı bekliyor.

Detaylar kısmında aynı zamanda hangi il, ilçe ve semtte bayilik almak istediğinizi de belirtmeniz gerekiyor.

Getir bayilik alma işleminize devam ederken Getir’in sunmuş olduğu üç iş yöntemini tercih sıranıza göre belirtmeniz gerekiyor. Bu üç model ise;

 • Getir,
 • GetirBüyük,
 • GetirSu,

Olarak kendi web sitesinde yer almaktadır. Bu üç iş modelini, metnimizin ilerleyen kısımlarında da inceleyeceğiz. Referanslar kısmına geçmeden önce, neden Getir’de bayilik yapmak istediğinizi yazarak belirtmeniz gerekiyor.

getir başvuru

4)      Referanslar Kısmı

Referanslar kısmında, size referans olacak 3 kişi bulmanız gerekiyor. Bu 3 kişinin adı-soy ad bilgileri, mevcut iş bilgileri ve telefon numarası bilgilerini doldurmanız gerekiyor. Getir bayilik alma başvurunuzu tamamlamak için en altta yer alan başvuru formunun güncelliği ve kişisel verilerin işlenmesi ile ilgili kısma tik atmanız gerekiyor.

getir referanslar

Daha sonra en altta yer alan “Başvur” kısmına tıklayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

getir başvuru tamamlama

Getir Bayilik Nasıl Alınır? Getir Bayilik Kazancı Ne Kadar?

Getir Bayilik Kazancı Tahmini Olarak Ne Kadar?

Getir Bayilik Nasıl Alınır? Getir Bayilik Kazancı Ne Kadar? Getir’in bayiliğinin kazancı, sadece tahmini olarak belirtilebilir. Çünkü, Getir bayiliğinin bulunduğu bölgede ki Getir aktifliği ile kazanç doğru orantılı olarak değişecektir. Tahmini olarak Getir bayilik kazancı bilgileri;

 • Getir, bayilik hizmeti sunan kişilere, sipariş başına 5 TL ücret ödemektedir.
 • 5 TL ücretten günlük 500 adet siparişte, 2.500 TL para kazanılabilir.
 • 500 adet sipariş üzerinden aylık değerlendirme de 75.000 TL gibi bir rakama ulaşmak mümkün.
 • 75.000 TL’den çalışan motorlu kuryelerin aylık giderlerini çıkarmanız gerekiyor.
 • 75.000 TL’den depo masrafı ve faturaları da çıkararak aylık kazancınızı tahmini olarak yapabilirsiniz.

Getir bayilik kazancı 10 tane kurye ve 10.000 TL ek gider ile (500 sipariş üzerinden) yaklaşık olarak 23.000 TL’dir. Tabi bu kazanç sadece tahmini olarak verilmektedir.

Getir Bayilik Modelleri

Getir’in 3 adet bayilik modeli bulunmaktadır. Bunları yukarıda da sizler ile paylaşmıştık. Şimdi ise bu Getir bayilik modelleri hakkında detaylı bilgileri sizlere vermek istiyoruz.

 • Getir: Getir’in klasik iş modelidir. Bu model ile klasikleşmiş olan Getir hizmeti kullanıcıya verilir. Dakikalar içerisinde kapınızda sloganı ile yola devam etmektedirler.
 • GetirBüyük: Daha geniş stok ve daha geniş ürün yelpazesi ile hizmet verdiği tahmin edilmektedir. GetirBüyük’te ürünler market fiyatına satışa sunulmaktadır.
 • GetirSu: Su satışının yapıldığı getir bayilik modelleri arasından sonuncu olanıdır.

Trendyol Araçlı Kurye Maaş ve Şartları

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ