Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Ek İş Fikirleri

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Veren Firmalar Pandemi süreci, evdeki sorumluluklar, sokaklarda iş imkanının azalması ile beraber evde ek iş olanakları daha rağbet görür bir hale geldi. Birçok ev hanımı ve evde kalmak zorunda olan birey bu tip işlere yönelerek ek gelir kazanmanın peşinde. Evde paketleme yapmak da bunlardan biri. Evde bardak paketleme gibi işler üzerine mesai harcayarak önemli gelirler elde etmek mümkün.

Evde ek gelir kazanmak için evde plastik bardak paketleme işi yapabilirsiniz. Aylık olarak 1500 ile 2000 TL arası gelir elde edebilirsiniz. Eğer bu işte uzun süreli ve başarılı olursanız SSK bile yaptırabilirsiniz. Bu işten yararlanmak için bu konu hakkında açılan konulara ilgi göstermelisiniz.

Evde Para Kazandıracak İşler (Aylık 4000 TL İle 10000 TL Para Kazanma)

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde paketleme işi konusunda plastik paketleme en rağbet gören iş konumunda. Bu konuda iş veren şirketler gelen başvuruları en ince detayına kadar incelemeye tabi tutmakta. Yapılan inceleme sonucunda eğer olumlu bir dönüş olursa başvuran kişiden adresini alıp bir sonraki aşama için yola koyulmakta. Evde plastik bardak paketleme işi için size verilecek malzemeler şu şekildedir:

  • Bardak (işe göre karton veya plastik olarak değişmekte)
  • Ambalaj Poşeti
  • Paket Lastiği veya ince metal
  • İş Eldiveni
  • Paketlenen Bardaklar için Koli

Bu ekipmanlar ile beraber firma tarafından paketleme usulü de anlatılacaktır. Çalışan kişiye iş hakkında ihtiyacı olan tüm detaylar anlatılacak bir nevi iş eğitimi verilecektir. Verilecek her koliye 50 tane paketlenmiş plastik bardak koyabilirsiniz. Koli içerisine yerleştireceğiniz paketlerde doğru sayım yapmaya dikkat etmelisiniz. Yapacağınız hatalar sonucunda firma tarafından ödeme almam durumu karşınıza çıkabilir. Titiz bir şekilde çalışmaya gayret edin. Teslim alma tarihleri ise genel olarak 2 veya günde 1 defa şeklinde gerçekleşir.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Bu tip bir sektörde alacağınız ödemeler genel olarak paket başına ödeme şeklinde gerçekleşir. Paket başına ödeme ise genel olarak 1 TL olmaktadır. 1 koli için kazanacağınız para ise 50 TL’dir. Ayda 20 defa alım yapacak olan firmalar tarafından 2000 TL ücret ödemesi alabilirsiniz. Yapacağınız paketleme sayısı kazanacağınız miktarı belirleyecektir. Tabi paketleme başı ücret firmadan firmaya değişebilir. Kimi firmalar paketleme başına 50 kuruş verirken kimileri 1.50 TL verebilmektedir. Bu sebeple net bir şekilde gelir ifade etmek güçtür.

İnstagramda Reklam Alarak Para Kazanmak

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Firmalara Başvuru Nasıl Yapılır?

Ülke genelinde bir sürü firma tarafından Evde Paketleme işi verilmekte. Ankara, İstanbul, İzmir gibi birçok büyükşehirde bu imkan daha fazla bulunmakta. Bu şehirlerde bu alana yönelik iş veren firmalar başka şehirlere de şube açmakta. Bu şubeler ile iletişime geçerek firmalara iş başvurusunda bulabilirsiniz. Başvuru formlarını doldurarak siz de evde paketleme ile para kazanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ