Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Ek İş Fikirleri

Evde Para Kazandıracak İşler (Aylık 4000 TL İle 10000 TL Para Kazanma)

Evde Para Kazandıracak İşler (Aylık 4000 TL İle 10000 TL Para Kazanma)

Evde Para Kazandıracak İşler (Aylık 4000 TL İle 10000 TL Para Kazanma) Para kazanmayı heppimiz seviyoruz değil mi ? Hele ki sevdiğmiz işleri yaparken para kazanmayı. Kim istemez ki hem eğlenip hem para kazanmayı ? Bugün sizlere hobilerinizden elde edebileceğiniz kazanç yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Evde Para Kazandıracak İşler (Aylık 4000 TL İle 10000 TL Para Kazanma)

Yemek yaparak para kazanmak: Yemek yapmayı çok seviyorsanız kendinize bir site açıp orda ev yemekleri satmaya başlaya bilirsiniz. Ya da bir restorantla anlaşıp vitrin kısmı kiralayıp reklam da yaptırarak ek kazanç elde edeblirsiniz. Ve fiyatı belirlemek tamamen sizin elinizde. Sadece yemek olarak da düşünmeyin bunu pasta , kurabiye , doğum günü organizasyon yemekleri, kanepeler, sunum yemekleri aklınıza gelebilecek her türlü sevdiğiniz işleri bu şekilde kazanca dönüştürebilirsiniz. Herşey size ve yaratıcılığınıza bağlı.

Gezmeyi seviyorum diyenlere özel : Hem gezicem hem para kazanıcam diyorsanız bu iş tam da size göre. İlk önce yapmanız gereken sey bir blog sayfası açmak sonrasında gezdiğiniz yerlerin fotoğraflarını ve bilgilendirici yazılarını yükleyerek sizde kazanmaya başlayabilirsiniz.

Alım satım seviyorum diyenler: Günümüzde aslında hem geçmişte hemde günümüzde antikalara olan sevgi devam etmektedir. Evinizde varsa eski eşyanız eski radyo gibi veya eskicilerden alacağınız bu şelikde eşyaları iki üç belki de daha fazlasına internette antika severlere satabilirsiniz.

Oyun oynayarak para kazanmak: Bu para kazanma yöntemi daha çok gençlere yöneliktir oyun oynamayı daha cok sevdiklerinden kaynaklı olarak ama tabiki yaş farketmeksizin oyunu oynayabildiğiniz takdirde sizler de  kazanmaya başlaya bilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu belirli oyunları oynamak ve oynarken kazanmak. Oynadığınız oyunları sosyal mecralarda paylaşarak gelirinizi de arttırabilirsiniz tabiki.

Redaktörlük yaparak kazanmak: Çoğumuza redaktörlük kavramı yabancı gelse de yaptığı işi hepimiz biliyoruz aslında. Kitaplarla ilgilenmeyi sevenlerin bayılcağı bi iş bu işte belirli siteler de , reklamlar da, kitaplar da, metinler de olan imla hatalarını düzeltmektir. Bu iş için sadece sitelerin formlarını doldurmanız yeterlidir.

Yukarıda bahsettiğimiz seçenekler dışından evde yapılacak işler konusunda aşağıda da sizler için birkaç evde para kazandıran işler konusuna değineceğiz.

EVDE NE İŞ YAPABİLİRİM DİYENLERE

EVDE NE İŞ YAPABİLİRİM DİYENLERE

Günümüzde birçok insan evde çalışmanın yollarını aramaktadır. Genellikle küçük çocuğu olan anneler daha çok böyle işleri yapmak istemektedir. Evde çalışmak istiyorsanız öncelikle yapmaktan hoşlandığınız işlerin listesini çıkarın. Daha sonra bu işler üzerinden para kazanmasanız da bu işlerde çalışıp çalışmayacağınızı düşünün. Para kazanmasanız da bu işleri yaparken mutlu olup olmayacağınızı düşünün. Daha sonra herhangi bir alanda özel yeteneğiniz olup olmadığının gözden geçirin.

Daha sonra listenize tekrar göz atın ve sizin için uygun olmayan işleri listeden çıkartın. Ayrıca bu işler arasında bir kariyer fırsatı olmayanları da eleyin. Daha sonra listede kalan aktiviteleri yapmaktan neden hoşlandığınızı tespit etmelisiniz. Aktivitelerinize göre evde yapılacak iş modelleri tasarlayın. Şimdi de bu iş modellerini online olarak araştırın. Araştırma sonrasında bu işlerin sizin listenize uygun olup olmadığına karar verin.

Benzer alanda çalışan insanlarla tanışın ve onlara iş hakkında soru sorun. Bu insanların işe nasıl başladıkları ve nasıl devam ettikleri hakkında detaylı bilgi alın. Bu kişilerin ne tür işle ilgilendiği ve yapmakta olduğu iş için eleman ihtiyacı olup olmadığını öğrenin. Eğer eleman ihtiyacı varsa listenize göz atın ve bu işin size uygun olup olmadığına karar verin. Eğer iş size uygunsa eleman ihtiyacı olan yer ile görüşün.

Evde yapılacak işler

1-Evde İnternetten Para Kazandıran İşler

Evde internetten para kazandıran işler

 • Anket Doldurmak
 • Blog Açmak
 • Reklam Temsilciliği
 • Sanal Asistanlık
 • Youtuber
 • Seslendirme
 • İnstagramdan Satış
 • Makale Yazmak
 • Sosyal Medya Sayfaları Oluşturmak
 • Web Sitesi Açmak
 • Çevirmenlik
 • İnstagram Reklam Alarak Para Kazanmak
 • Editörlük Yapmak

2-Ev Hanımlarına Özel Evde Yapılacak İşler

Ev Hanımlarına Özel Evde Yapılacak İşler

 • Evde saç tokası yaparak para kazanmak
 • Evde davetiye hazırlayarak para kazanmak
 • Evde sanal asistan olarak çalışmak
 • Evde seyahat acentesi açmak
 • Masal anlatarak para kazanmak
 • Evde sabun paketleme
 • Evde bileklik yapma
 • Evde kolye yapma
 • Evde anahtarlık yapma
 • Evde Aşçılık Yapmak
 • Mandal İşi
 • Mum Paketleme
 • Evde Hediyelik Eşya Yapmak

 

Bu işleri yaparak evde oturduğunuz yerden çalışma imkanınız vardır. Bu işler özellikle de küçük çocuğu olan annelere çocuklarının yanında olarak çalışma imkanı sunmaktadır. Eğer bu işler ile sizin listenizde yer alan işler arasında ilişki varsa bu işleri yapmayı düşünebilirsiniz. Bu işler hakkında daha detaylı bilgi alarak kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

EVDE YAPILABİLECEK SERMAYESİZ İŞLER

EVDE YAPILABİLECEK SERMAYESİZ İŞLER

Pek çok kişi evde oturduğu yerden para kazanmak ister. Özellikle de küçük çocuğu olan anneler evde çalışmak için iş ararlar. Evde yapabileceğiniz bir sürü iş imkanı vardır.

Evde Örgü İşi Yapmak

Örgü örmek çok kolay örmesini bilmeyenler için de çok çabuk öğrenilen bir iştir. Örgü örmekten zevk alıyorsanız bunu kazanca çevirebilme imkanınız vardır. Kişiye özel örgü oyuncak bebekler, el işi atkılar ve şapkalar online pazarda popüler olarak satılan ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünleri örebilmek için ilk olarak küçük bir miktar para harcamanız gerekmektedir. Örgü ürünler yapmak çok fazla maliyetli değildir. Sonrasında yaptığınız ürünlerin güzelliğine göre kazanç sağlarsınız. Ne öreceğinize karar verdikten sonra ürünlerinizi satmak için 7/24 çalışan bir internet sitesi kurmalısınız.

Evde Doğal Ürünler Gıda Satışı Yapmak

Evde lezzetli tariflerinizi yapıp satabilirsiniz. Örneğin salça, turşu, reçel, pasta ve kurabiye gibi gıdalar online pazarda da popüler olarak satılmaktadır. Özellikle mutfakla aranız iyiyse ve mutfakta zaman geçirmekten zevk alıyorsanız bu iş size göre bir iştir. Hangi ürünü atacağınıza karar vermelisiniz. Daha sonra bu ürünü yapmak için gerekli olan malzemeleri almalısınız. Ancak Sağlık bakanlığından evde satış yapıp yapamayacağınıza dair bilgi almanız gerekir. Daha sonra ürünlerini satmak için bir internet sitesi kurmalısınız. Bu şekilde daha fazla insan size ulaşabilir.

 Evde Çanta Yaparak Satmak

Dikiş ile aranız iyiyse ve el işi yapmaktan hoşlanıyorsanız evde çanta yapımı size uygun bir iştir. evde çanta yapımı için ilk olarak gerekli olan malzemeleri almanız gerekir. Bu malzemeler çok maliyetli değildir. Çanta yapımı için keçe almanız gerekir ve çantanızın üzerini süslemek için dilediğiniz şekilde süsler alabilirsiniz. Aynı zamanda çantalarınızı satmak için internet sitesi kurmanın sizin faydanıza olur.

Banyo ve Temizlik Ürünleri Satmak

Eğer bu alana ilginiz varsa elinizdeki malzemeleri kullanarak doğal saç ürünleri, organik sabunlar ve losyonlar yapabilirsiniz. Bunları yapmak için elinizde malzeme yoksa bir miktar para harcamanız gerekir. insanlar sizin yapacağınız tarifleri kolay bir şekilde internette bulabilir ancak bunları siz yapıp paketlerseniz insanlar bunları yapmak için uğraşmaz ve sizden satın alır.

EVDEN E-TİCARET İLE SATIŞ YAPMAK

EVDEN E-TİCARET İLE SATIŞ YAPMAK

Evde çalışmak isteyenler ve çocuğu olduğu için çalışmayan anneler evden satış yaparak para kazanabilirler. Evden satış yaparak kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Evden Ne ve Nasıl Satış Yapılır?

Özellikle de ev hanımları ve çocuğuna bakmak zorunda olan anneler evde çalışmak isterler. Evden satış işi tam ev hanımlarına göre bir iştir. Evden satış yapmak için bilgisayara ihtiyacınız vardır. Günümüzde hemen hemen çoğu evde bilgisayar mevcuttur. Evden satış yapmak için öncelikle internet sitesi kurmanız gerekir. Bu siteyi kendiniz kurabilirsiniz veya e-ticaret ile ilgilenen firmalardan yardım alabilirsiniz.

Ancak tüm iş kuranların yaptığı gibi evden satış yapmak isteyen kişiler de yapacakları iş için öncelikle sermaye harcamaları gerekir. Bu yüzden işiniz için ne kadar sermaye gerekiyorsa bu sermayeyi toplamaya çalışın. Bütçenize ve size uygun olacak şekilde satacağınız ürünü seçin.

Bu şekilde evden yapacağız online satışta istediğiniz her şeyi satabilirsiniz. Örneğin ayakkabı, kıyafet, şapka, telefon, bilgisayar, yiyecek, içecek, kırtasiye ürünleri gibi aklınıza gelebilecek tüm ürünleri satma imkanınız vardır. Eğer isterseniz ikinci el ürün de satabilirsiniz. Satacağınız ürünleri karar verdikten sonra ürünlerinizin fotoğrafını çekip satacağınız siteye koymalısınız. Ayrıca ürünler için belli bir fiyat belirlemelisiniz. Bunun yanında ürünler hakkında kısa bilgiler vermelisiniz. Eğer sattığınız ürünün farklı çeşitleri de bulunursa müşteriler tarafından daha çok tercih edilirsiniz. Online pazarınız ne kadar geniş olursa müşteri kapasiteniz de o kadar çok olur.

İnternet sitesinin reklamı için broşürler bastırıp alışveriş merkezlerine ve insanlara dağıtmalısınız. Online satış sitenizin reklamını yapmak için bir sürü strateji vardır.

Ürünleri göndermek için bir kargo firması ile anlaşmanız gerekir. Eğer çok fazla ürün göndermek isterseniz kargo firması da size indirim yapabilir.

Evden Satış Yaparak Ne Kadar Kazanırım?

Bir ürün satarken piyasada çok fazla rakibinizin olduğunu bilmeniz gerekir. Bu yüzden insanların sizi tercih etmesi için farklı bir şeyler yapmanız gerekmektedir. Mesela ürününüze farklı bir özellik katabilirsiniz. İnsanlar bir ürünün her zaman daha faydalısını ve daha kalitelisini almak isterler. bu yüzden rakiplerinizden farklı bir şey tasarlayarak müşterileri kendinize çekmeniz gerekir. Eğer böyle bir şey yapabilirseniz gerçekten çok ciddi kazançlar sağlarsınız. Evden satış yaparak kazanacağınız miktar sattığınız ürüne göre değişiklik göstermektedir. Fakat gördüğüm ve tecrübelerime dayanarak aylık 3 bin TL den başlayarak 20 Bin yada 30 Bin TL’ de kazanabilirsiniz.

 

Sizlerde EVDE PAKETLEME işi yada İNTERNETTEN İŞ YAPMAK istiyorsanız yorum yazmanız yeterli olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ