Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Ek İş Fikirleri

Evde Paketleme İşi Veren Yerler, Paketleme İşi Alma ve Başvurusu

Evde Paketleme İşi Veren Yerler, Paketleme İşi Alma ve Başvurusu

Evde Paketleme İşi Veren Yerler, Evlerinizde paketleme yaparak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, doğru okudunuz! Evde paketleme işi veren yerler sayesinde, sizlerde kendi evinizde paketleme yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde paketleme yapabileceğiniz işleri sizlere sunan firmaların sayısı gün geçtikçe artış göstermektedir. Bunun sebebi, pandemi ve benzeri nedenlerden dolayı, kişilerin iş yerlerine fiziki olarak gelecek işçilerden çok, kendi evlerinde işlerini halledebilecek işçilere yoğunlaşmasıdır.

Evde paketleme işi veren yerler genellikle seri üretim yapan ve yaptıkları üretimi doğrudan sizlere teslim edecek yerlerdir. Evde paketleme işi alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu ise dolandırıcı kişi ve kurumlardır. Eğer, birileri sizlere paketleme işi vereceğini fakat bu işi vermeden önce onlara belirli bir miktar para vermeniz gerektiğini söylerse, bilin ki bu kişi veya kurumlar dolandırıcıdır.

Evde Paketleme İşi Veren Yerler Nasıl Bulunur?

Evde Paketleme İşi Veren Yerler

Evde paketleme yapmak için iş arayışındaysanız, öncelikli hedefiniz işletmelerin Facebook sayfaları olmalıdır. Evde paketleme işi veren yerler genellikle Facebook sayfaları üzerinden bunu duyurmaktadırlar.

Facebook sayfasında bulduğunuz numaraları arayarak iş için şansınızın olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Genellikle evde paketleme işi veren yerler ilan açtıkları için bu firmaları bulurken çok da zorlanmazsınız.

Paketleme işi ararken dikkat etmeniz gerekenler;

  • İş ilanının bulunduğunuz il içerisinde olması, işi alabilmeniz adına önemli bir kriterdir.
  • İş alımı yapmak istediğiniz firmanın, güvenilir bir firma olmasına dikkat edin.
  • Emeklerinizin boşa gitmeyeceği kimseler ile birlikte çalışın.
  • Dolandırıcılara da bu süreçte dikkat edin.

Evde Paketleme Yaparak Para Kazanabileceğiniz Ürünler Listesi

 

Bu listemizde sizlere en çok tercih edilen paketleme ürünlerini sıralayacağız. Evde paketleme yaparak para kazanma için en sık tercih edilen ürünler listesi;

Sabun Paketleme

Sabun Paketleme

İş yerlerinden alacağınızı toplu sabunları, güzel ve istenilen biçimde paketleyerek para kazanabilirsiniz. Genellikle belirli sayıda sabun sizlere verildikten sonra, sizlere bir teslim tarihi belirtilecektir. Bu teslim tarihine kadar, sabunları güzel ve istenilen biçimde paketlerseniz, karşılığında güzel ek gelirler elde edebilirsiniz.

Bardak Altlığı Paketleme

Bardak Altlığı Paketleme

Evinizde bardak altlığı paketleyerek de para kazanmanız mümkün. Evde paketleme yaparak para kazanma için bardak altlığı seçeneğini gözden geçirirken ürünlerin genellikle kırılgan olduğunu unutmayın. Hassas bir işçilik ile paketleme yapmazsanız, işin sonunda karınız oldukça düşebilir.

Çok büyük ihtimalle, hasar gören bardak altlıkları tarafınıza verilecek ücretten kesilecektir. Fakat işçiliğinize güveniyorsanız, evde bardak altlığı paketleme işi veren yerlere de göz gezdirebilirsiniz.

Tesbih-Takı-Bileklik Paketleme

Tesbih-Takı-Bileklik Paketleme

Tesbih, takı, bileklik ve benzeri ürünleri paketleyerek de para kazanabilirsiniz. Bu ürünler birbirlerine oldukça benzer oldukları için, hepsini bir alt başlıkta incelemek istedik. Evde paketleme işi veren yerler üzerinden, tesbih ve benzeri ürünleri paketlemek istediğinizi belirtebilirsiniz.

Özellikle üretim çokluğu ve eleman azlığı sıkıntısı yaşayan işletmeler için, evde paketleme hizmetleri vermeniz daha kolay olacaktır.

Süpürge Torbası Paketleme

Süpürge Torbası Paketleme

Süpürgelerimizde kullandığımız, süpürgelerimizin içerisinde yer alan ve pislikleri toplayan torbaların satışı yapılmadan önce paketlenmesi gerekir. Evde paketleme yaparak para kazanma amacındaysanız, süpürge torbası paketleme işlerine de göz gezdirebilirsiniz.

İşe başlamadan önce güvenilir kişiler ile çalıştığınıza emin olmanızı sizlere tavsiye ediyoruz. Aksi taktirde, tüm süpürge torbalarını paketledikten sonra bile para alamamanız mümkün. Paketleme işlerinde, peşin çalışma fırsatınız olan kişilere öncelik vermenizi de sizlere tavsiye ediyoruz.

Maske Paketleme

Maske Paketleme

Özellikle pandemi dolayısıyla satışları rekor seviyelere ulaşan maskelerin, hijyenik koşullara uygun olarak paketlenmesi gerekebilir. Evde paketleme yaparak para kazanma işi için, maske paketleme seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

Boncuk Paketleme

Boncuk Paketleme

Özellikle küçüklüğü nedeni ile diğer paketleme işlerinden daha zor olsa bile, boncuk paketleyerek para kazanma imkanınızda bulunuyor. Boncukları paketlerken adet olarak saymak zor olacağından, kilogram bazında ölçüm yapılarak verileceğini tahmin ediyoruz.

Eğer, sizlere verilen kilogram ile sizlerin ürün sahibine verdiğiniz kilogram arasında ciddi farklar bulunuyorsa ücretinizden kesinti bile yapabilirler.

Kına Paketleme

Kına Paketleme

Kınalar toz halinde oldukları ve belirli miktarlarda satıldıkları için, satım işleminden önce paketlenmeleri gerekmektedir. Evde paketleme yaparak para kazanma işlemi için, kına paketleyerek para kazanma işlerine de göz gezdirebilirsiniz.

Sizler de evde paketleme işi almak istiyorsanız konumuza yorum yazarak bilgi isteyebilirsiniz. Yorumlar kısımı üzerinden bulunduğunuz il ve almak istediğiniz iş bilgisini vermeniz yeterli olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ