Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Ek İş Fikirleri

En Çok Kazandıran Bayilikler Nelerdir, En İyi Bayilik İş Fikirleri

En Çok Kazandıran Bayilikler Nelerdir, En İyi Bayilik İş Fikirleri

En Çok Kazandıran Bayilikler Nelerdir, En İyi Bayilik İş Fikirleri ; Günümüz de bir çok firma büyüme hedeflerini gerçekleştirmek için bayilikler sunmakta ve vereceği bayiliklere yüksek kazançlar vaat etmektedir. Bizler de bu yazımızda sizler için çok kazandıran ve avantajlı bayilik fırsatları yakalayacağınız sektörleri yazdık, vakit kaybetmeden en çok kazandıran bayilikler yazımıza geçelim.

En Çok Kazandıran Bayilikler Nelerdir, En İyi Bayilik İş Fikirleri

Otomat Bayiliği Almak

En Çok Kazandıran Bayilikler Nelerdir, En İyi Bayilik İş Fikirleri , Sinemalar, havaalanları, okullar, tiyatrolar, hastaneler, perakende dükkanlar, fabrikalar, süpermarketler, atari salonları, iş merkezleri, restoranlar, rekreasyon merkezleri gibi yerler ve daha fazlası otomat işi yapmak için oldukça iyi yerlerdir. Otomat işi, herhangi bir yerde siz olmadan yirmi dört saat satış yapma işidir. Otomat makinası sektörünün satışları oldukça yüksektir. Günümüzde otomat makinelerinde içecek ve yiyecek dışında pek çok ürün satılmaya başlandı. Örneğin masaj, telefon şarjı, parfüm, patlamış mısır ve ayakkabı gibi bur çok ürün otomat makineleri kullanılarak satışa sunulmaktadır.

Tam zamanlı olan işinizi bırakmak istemiyor ama kendi işinizi yapmak istiyor iseniz otomat işi tam size göre bir iştir. Otomat işine ilk başladığınız sıralarda bir kaç otomat makinesine yatırım yapıp bu makineleri yakın noktalara yerleştirdikten sonra aynı zamanda tam zamanlı işinize de devam edebilirsiniz. Tam zamanlı işinizin mesai bitiminde veya izin günlerinizde otomat makinelerinin bakımını kolayca yapabilirsiniz.

Otomat İşine Nasıl Başlanır

Otomat makinasına yatırım yapmadan önce otomat makinası piyasasını araştırmanız gerekir. Rekabetin olmadığı otomat makinası sahipleri ile iletişim kurmanız daha uygun fiyata otomat makinası almanızı sağlar.

Daha sonra hedeflerinize göre bir iş planı hazırlamanız gerekir. Otomat makinelerini almadan önce makineleri nereye koyacağınıza karar vermeniz gerekiyor. En çok nerede satış yapabilirsiniz bunu keşfedin ve ona göre makineler için yer belirleyiniz. Ancak otomat makinasını koyacağınız yer sizden kira ve satışların belli bir yüzdesini ister.

Otomat İşinde Başarılı Olmak İçin Nelere Dikkat Edilmeli

Otomat İşinde başarılı olmanın en temel faktörü makinenin koyulduğu yerdir. Bu yüzden otomat makinelerinin çok satış yapılacak bir yere koyulması gerekir. Trafiğin yoğun olduğu yerler satış konusunda avantaj sağlar. Birden fazla otomat makineniz varsa bu makineleri birbirinden çok uzak yerlere koymak sizin için hem zaman kaybı olur hem de maliyete sebep olur. Bu yüzden makineleri birbirine yakın noktalara koymak oldukça önemli bir husustur. Bunun yanında otomat makineleri birbirlerine çok yakın noktalarda olurlarsa da kâr etme potansiyelini riske atmış olursunuz. Bu yüzden makineler birbirlerine ne çok uzak ne de çok yakın olmalıdır.

Otomotiv Sektöründe Bayilik Almak

Otomotiv Sektöründe Bayilik Almak

En Çok Kazandıran Bayilikler Nelerdir, En İyi Bayilik İş Fikirleri

Otomotiv sektörü; dizayn, üretim ve satış sürecinin tamamını kapsar fakat sadece satışa kadar değil satıştan sonra bakım hizmetleri, otomobil aksesuarları ve otomobil işlevini devam ettiren onarım hizmetleride bu zincire dahildir.

Otomobil Sektöründe Trendler 

-Enerji tasarruflu araçlar

-İkinci el araçlar

Otomotiv Bayiliklerideki Yükseliş ve Fırsatlar

Otomotiv sektörünün büyüklüğü insanlara bu sektöre girişimde bulunmaları için çok fırsat sunuyor ve franchise daha avantajlı.

Otomotiv Sektöründe Bayilik Seçenekleri

Bir çok bayilik seçeneği arasından hangisini satın alacağınıza karar vermek için öncelikle şu soruları yanıtlamanız yararlı olacaktır.

-İkinci el yerine sıfır araç alımı tercih edilirse ne olur ?

-Çevre bilinci, bayilikleri de etkiler mi ?

-İnsanların araçlarını uzun süre kullanma eğilimi bayilikleri nasıl etkiliyebilir ?

Evde Para Kazandıracak İşler (Aylık 4000 TL İle 10000 TL Para Kazanma)

Farklı Otomotiv Bayilikleri

  • Oto Tamir : İç ve dış bakım ve onarım hizmeti sunar.
  • Oto Kiralama : Aracı olmayan fakat araç ile seyehati tercih edenler sunukan bir hizmettir.
  • Oto Aksesuar: Aracının sril ve görünümünü güzelleştirmek isteyen araç sahiplerine hizmet sunar.
  • Oto Şanzıman
  • Oto Yıkama
  • Kaporta: Daha çok kaza sonucu hasar gibi sorunlarda başvurulan hizmettir.Cam, boya gibi hizmetleride kapsar.
  • Motorsiklet: Arabalardan daha farklı bir yapıda oldukları için uzman servis hizmeti gerektirir.
  • Yağ Değişimi: Gereki ve rutin bir işlemdir.

Otomotiv Sektörünün Geleceği

Bahsettiğimiz bu faktörler ve piyasadki yönelimler, araç sahiplerinin beklentileri gibi etkenler bu sektöre girişimde bulunmak isteyenlere yeni fırsatlar sunuyor. İnsanlar ister sıfır araç alsın ister ikinci el her zaman oto tamir, bakım, boya, kaporta,cam, aksesuar, yağ değişimi gibi hizmetlere talepte bulunurlar. Çevre haraketi otomotiv sektörüne bir darbe indirmiş olabilir fakat üreticiler de çevreye daha uyumlu, geliişmiş, yakıt tasarrufu sağlayan modellerin üretiminde yoğunlaşmaya başladı. Böylece pazarda yeni bir kol açılmış oldu ve bu kol genişlediçe iş olanakları, fırsatları ve bu işlere olan talepte artacaktır. Otomotc sektörü ilgilnenler için ciddi anlamda iyi bir fırsat sunmaktadır. Firmalar, bayilikler için herkese uygun geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.

MOBİL LASTİK TAMİRİ BAYİLİĞİ ALMAK

MOBİL LASTİK TAMİRİ BAYİLİĞİ ALMAK

En Çok Kazandıran Bayilikler Nelerdir, En İyi Bayilik İş Fikirleri

AWRS tekerlek tamiri konusun da oldukça kendisini ilerletmiş kendisini dünyaya  da kanıtlamış bir markadır. Her marka gibi awrs da bayilik imkanı sunmaktadır. Kendiniz bir tekerlek dükkanı açtığınız da ne kadar ilerlete bilirisiniz ki düşünce değil mi ? O yüzden awrs adı altın da bir bayilik açarak kazanç sağlayabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Awrs kendi firmasın da çalışanlarının kesinlikle işlerin de son derece uzman ve ellerinde belgeleri olmalarını iter. Bu işte profosyonel olan her marka gibi. Awrs ın diğer şirketlerden farkına bakıcak olursak tek bayilik yaptırır yani siz de birine bu marka da bayiliğinizi veremezsiniz. Sizlere eğitim imkanı sunar eğitimle birlikte işlerinizi sadece dükkan da değil evden de yürütebilme avantajını sağlamaktadır.

Alloy Wheel Repair Specialists kimler bayilik alabilir nasıl ilerler bu durum ?

Arabaları motorları bunun gibi lastik yani tekerlek işlerini seviyorsanız bu iş aslın da tam da size göre diyebiliriz. Günümüz de tekerlek fiyatlarının artmasıyla birlikte insanların cogu yeni bir tekerlek almak yerine olan tekerleklerini tamir ettirmek isterler işte tam da bu noktada Alloy Wheel Repair Specialists sizlere bir bayilik alarak kazanç sağlama fırsatı sunmaktadır.

Alloy Wheel Repair Specialists müşterilerine kişiye özel tamir fırsatı sunmaktadır. Bu nemek oluyor derseniz eger; tekerleklerinizde ki hasarlara tozlara eğriliklere aklınıza gelebilecek her türlü tekerlek sorunun da sizlere bunlara çözüm sunma olanağına sahiptir.

Neden mi Alloy Wheel Repair Specialists bayiliğini seçmeliyiz ; çünkü bu isim adı altın da bayilik açtığınız takdirde karınız artacaktır. Eger otomobil üstüne bir şirketiniz varsa bu bayiliği aldığınız takdir de sadece tekerleğini yaptırmak isteyen biri işlerinizi görerek arabasının diğer işlerini de size yaptırmak ister yani bu bayilikle birlikte işleriniz de artmaktadır . şirket tarafından verilen eğitimlerle birlikte iş hakkında daha cok bilgiye sahip olabilir ve işinizi hakkını vererek yaparsınız bu hem sizin hemde müşteri  için artı bir noktadır. Kendini bu konuda kanıtlamış olan Alloy Wheel Repair Specialists firmasının dünya da 140 ı aşkın firmasının olması da güvenirliğinizi arttırackatır.

TURKCELL BAYİLİĞİ ALMAK

TURKCELL BAYİLİĞİ ALMAK

En Çok Kazandıran Bayilikler Nelerdir, En İyi Bayilik İş Fikirleri

Bu hepimizin bildiği üzere bir GSM operatörüdür. Türkiye merkezli teknolojik şirkettir. Bu hattın abone sayısı, oldukça fazladır.2019’da yapılan sayımlarda 36,9 milyon insan Turkcell kullanmaktadır.Herkesin sıklıkla kullandığı bu GSM operatörü Ulaştırma Bakanlığı ile GSM  anlaşması imzalamıştır. Turkcell verileri (İMKB) ve(NYSE) aynı zamanlı olarak işlem görmeye başlanmış ve ilgileri üzerine çekmiştir.

Turkcell Bayiliği Almanın Avantajları?

NYSE’ye kote olan ilk Türk şirketi Turkcell olmuştur. Turkcell’in Fintur aracılığı ile ve TeliaSonera ile olduğu Kazakistan, Azerbaycan ve  Ukrayna’daki işlemleri ile 2008 yılı itibarıyla 23,1 milyon aboneye ulaşabilmeyi başarmıştır.Türkiye’nin ve oralardaki bölgenin lider GSM olma konumuyla GSM Yönetim Kuruluna girmeyi başarabilmiştir.Bahsedilen bu kurulda operatör camiasında dev isimlerden AT&T Wireless  de bulunmaktadır. Bunların yanında Vodafone,NTT,Orange gibi operatörler de bulunmaktadır.Turkcell ve hisselerinin altında birçok ortak firma kurum ve kuruluş yer almaktadır.

Türkiye’deki en popüler GSM operatörü haline gelmiştir Turkcell. Tüm milleti neredeyse etki altına almış bulunmaktadır.Turkcell 185 ülkede 491 operatör ile uluslararası dolaşım sağlamaya çalışmaktadır. Ve Turkcell 90 ülkede oldukça fazla sayıda operatör ile GPRS hizmeti vermektedir Aynı zamanda dünyadaki en geniş GSM ve GPRS özelliğine sahip operatör olan Turkcell bu dolaşım içinde gelişim göstermeye devam etmektedir.Turkcell zaman zaman ülkede şenlikler düzenlemiş insanları güzel müzikleriyle kendine bağlamayı başarabilmiştir. Turkcellle bağlan hayata, hayata bağlan Turkcellle,bağlan Turkcelle hayata… Hepiniz hatırlar gibisiniz. Peki Turkcell bayiiliği alırken nelere dikkat edilmelidir? Gelin hep beraber inceleyelim.

Turkcell Bayilik Şartları Nelerdir?

Bayilik satın almak kolay iş değil. Sıfırdan bir sayfa açıp yeni bir iş kurmaktansa bayilik almak ideal fikirler arasında. Bu seçimlerle ilgili olarak bazı şartlar olacaktır. Öncelikle gerekli maddi meblağ sağlanmalı zarar edilmeyecek şekilde hesaplanmalıdır .Daha sonra Turkcell Bayii Başvuru Formu doldurulmalıdır.

Başvuru kabul gördüğünde firma tarafından belirlenen mağaza ayarlanmalı gerekli dizaynlara göre dekor kurulmalıdır Mağaza çalışanları ayarlanmalı onların yemek , sigorta, yol ücretleri firma tarafından sağlanmalıdır.Daha sonra gerekli tüm bilgileri edindikten sonra bayilikte aktif çalışmaya başlayabilirsiniz.Bu işlemler bittiğinde artık kendinizden emin olmalı ve bu iş için gerekli çabayı göstermelisinizdir.

İnternetten Para Kazanmak İçin Yapılacak İş Önerileri

 LİTTLE CAESARS BAYİLİK FIRSATI

 LİTTLE CAESARS BAYİLİK FIRSATI

En Çok Kazandıran Bayilikler Nelerdir, En İyi Bayilik İş Fikirleri

Pizza mı ? kim sevmez ki fast food deyince akla ilk gelen yiyecektir pizza. En güzel yapan ve bunu kanıtlayan firma ise kalitesiyle birlikte ünlenen  Little Caesars dır. Her yaşta insanın yapmaktan ve yemekten zevk aldığı pizzayı en güzel yapan Little Caesars bizlere bayilik imkanı da sunmaktadır. Hepimiz evde pizza yapabilir bunu işe döküp para da kazanmak isteriz ama bu olay bu kadar ünlenen firmalar varken satış yapmamızı zorlaştıracaktır. O yüzden daha cabuk kar ve kazanç elde etmek için Little Caesars  bayiliğini almak en mantıklısıdır.

Little Caesars bayilik detayları nelerdir ?

En Çok Kazandıran Bayilikler Nelerdir, En İyi Bayilik İş Fikirleri Little Caesars girişimcilere ve her bayisinin kar kazanç elde etmesine basarısına odaklıdır. Little Caesars  her zaman bayiiklerinin arkasın da ve onlara destek olarak pazarlama ve kalite bakımında sunduğu hizmetleri en üst noktaya getirme amacını gütmüştür.

Little Caesars hamurlarını yaparak bekletip sunmaz her zaman taze hamurla pizza yapmaya baslar. O güzel tatları elde edebilmek için hiçbir malzemesini dondurmaz ve doğallarından da kullanarak o mükemmel tadı elde edip kalitesinden asla ödün vermez. Little Caesars adı altın da açılan bayiliklerin başarısız yani kazanç sağlayamaması kar elde edememesi gibi durumlar imkansızdır .  Yani aslın da Little Caesars  risksiz bir sekil de bayilik açarak size kazanç sağlamak için güzel bir fırsattır.

Little Caesars  bayiliğinizin açılmasından tutun ki bu sektör de bayilik olarak ne kadar devam ederseniz edin sizin her zaman destekçiniz ve yardımcınız olacaktır. Aynı zaman da sizlere verdiği uzmanlar tarafından olan eğitimlerle birlikte siz de o güzel tatları kolayca edebilerek uzman olabilirsiniz. Siz işinizi ne kadar iyi ve hakkıyla yaparsanız eger ki Little Caesars  sizin hep yanınız da olacaktır.

Little Caesars  firmasının da dünyaca bilinen lafı Pizza! pizza ! bu lafı görünce bile insanın içi direk firmaya ısınmıyor mu sizce de. Ve unutmayın ki pizza severler küçük bir topluluk degşldşr sen ben aileler küçüğünden tut büyüğüne kadar herkes pizza sever o yüzden bu fırsatları kaçırmadan hadi sen de bir Little Caesars  bayiliği aç.

REMAX BAYİİLİĞİ NASIL ALINIR?

REMAX BAYİİLİĞİ NASIL ALINIR?

En Çok Kazandıran Bayilikler Nelerdir, En İyi Bayilik İş Fikirleri

RE/MAX Nedir?

REMAX Amerika Birleşik Devletleri tarafından oluşturulmuş bir gayrimenkul oluşumudur. Dünya üzerinde birçok ülkede bulunmaktadır. 95 dünya ülkesinde bulunan REMAX Türkiye’de de aktif çalışmalarına devam etmektedir.Toplam ofis sayıları 65.000’e ulaşmıştır. Bu 65.000 ofiste toplamda 110.000 ofis çalışanı bulunmaktadır.Türkiye’de 23 yıldan beri var olan REMAX daha çok gayrimenkul alanında kendini geliştirmiştir. Zaten dünya üzerinde 110.000 ofis çalışanı olduğundan az önce bahsetmiştim. Bunlardan 90.000’i gayrimenkul alanında sahalarda faaliyet göstermekte. Çoğu insan REMAX’ın ABD kökenli bir şirket olduğunu bilmez. REMAX Broker denen zengin bir iş adamı tarafından 1973 yılında kurulmuşttur. Ülkemize 1997 yılında kurrulmuştur. Remaz bayiiliği almak istersek nasıl alacağız? Bunun için neler yapmalıyız? Araştırmalarımdan size de bahsedeyim dilerseniz.

RE/MAX Bayiiliği Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

En Çok Kazandıran Bayilikler Nelerdir, En İyi Bayilik İş Fikirleri, Bilinidği gibi ilk akla gelen şey emlak sektörü. Emlak sektörü oldukça meşakkatli bir meslek grubudur. Satılık daireler, kiralık daireler, tarlalar, dükkanlar, arsalar. Bunların yanında sorunlu ev sahipleri, ciddi olmayan ama oyalayan müşteriler. Bu sektörde kendinizi geliştirmiş olmanız da önemlidir. Kişisel özellikleriniz bu mesleğe uygun olmalıdır. Öncelikle ikna kabiliyetiniz yüksek olmalıdır.

Söylediklerinizin arkasında duran biri olmanız da oldukça önemlidir. Daha sonra özgüvenli ve kendinizden emin oluşunuz gelen müşteri ve ciddi satıcı olan  mal sahiplerini etkileyecektir.Bu sektör oldukça canlı ve dinamil işlemektedir.Bu zorlu iş kendi kendinize bir şeyleri başarmanız gerekn iş olduğundan REMAX burada devreye giriyor. REMAX tüm bunlara daha kolay sahip olabileceğiniz bir şirkettir. Yani her şeyi baştan yapmak yerine hazıra konuyorsunuz bir nevi.

Peki bu bayilik nasıl alınır? Şartları nedir? Biraz bahsettiğimizde maddi birikimin en önemli faktör olduğunu göz ardı etmemek gerekir. Ofisin dizaynı,gerekli evrak ve belgeler, ofisin tabelası,mobilya ve sandalyelerin düzenlenmesi sağlanmalıdır. Gerekli eğitimler alınmalıdır. Önceleri halk eğitimlerde verilen emlakçılık kursları şu an farklı kurumlarda aktif devam etmeye başlamıştır.Bu iş gerekli başka şartlardan bahsedecek olursak kendine özgü portföyün oluşturulmasıdır. Böylelikle yavaş yavaş satışa başlanacak ve emlak camiasında tanınacaksınızdır. Daha sonra en az 100 m2’ye sahip bir ofis edinilmelidir. Bunlar arasında ticari hiçbir engel bulunmamalıdır.Memuriyet ve benzeri durumlar gibi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ