Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Ek İş Fikirleri

Bedava Para Kazanmak için En İyi 8 Web Sitesi

Bedava Para Kazanmak için En İyi 8 Web Sitesi

Bedava Para Kazanmak için En İyi 8 Web Sitesi, Son zamanlar da oldukça ilgi gören ve bir çok insanın kolay para kazanma isteği ile orantılı olarak bir çok platform buna olanak tanımaktadır. İnternetten para kazanmak için tercih edilen bir diğer unsur ise web siteleridir. Para kazanmanızı sağlayan bu platformlar ile sadece cep harçlığınızı çıkarabileceğiniz gibi tamamen bir iş olarak da ciddi rakamlar kazanabilirsiniz.

Para kazanmak için her zaman  harcamak zorunda değilsiniz. Düzenli yarı zamanlı gelir elde etmek için bir yan iş başlatmak istiyorsanız veya hızlı ekstra nakit arıyorsanız, bunu yapmanıza yardımcı olabilecek birçok web site var.

Bedava Para Kazandıran Siteler

Fiverr 

Fiverr, 5 dolardan başlayan görevler ve konserler sunan küresel bir çevrimiçi pazar yeridir. Fiverr’da görevlere “konser” denir ve her konserin yaratıcı bir teması vardır. Yazma, tasarım, veri girişi ve daha fazlası gibi farklı işler için konserler bulabilirsiniz.

Fiverr’a başlamak için bir hesap oluşturmanız gerekir. Bundan sonra, daha karmaşık görevler için 5 ila yüzlerce dolar arasında değişen gösterilere göz atmakta özgürsünüz. Fiverr, hemen hemen her alanda serbest çalışanlar ve müteahhitler kiralamanıza olanak tanır. Çalışma şekli çok basit: Uygun bir iş seçiyorsunuz ve seçtiğiniz kişiye ödeme yapıyorsunuz. Sözleşme yok, inceleme yok ve yükümlülük yok.

para

Konser genellikle bir veya iki gün içinde, ancak nadiren sadece birkaç dakika içinde teslim edilir. Zamanınızın bir dakikasını daha boşa harcamamak için bazı konserler sadece 30 saniyede teslim edilebilir. Çevrimiçi hizmeti hemen kullanmak istemiyorsanız, konserin teslim süresini planlayabilirsiniz. Bir konser henüz tamamlanmadıysa, ödemeye hazır olur olmaz bilgilendirileceksiniz. Konseri tamamladığınızda, sonucun ekran görüntüsünü profilinize yükleyebilirsiniz. Fiverr ayrıca müşterilere çalışmanızın bir kaydını sunar, böylece gözden geçirebilir ve değerlendirebilirler. Müşteri geri bildirimde bulunmak isterse, bunu konser sayfasının altındaki yorum bölümünde yapabilir.

para

Fiverr ayrıca müşterilerin serbest web tasarımcıları veya programcıları kiralamak istediği daha karmaşık projeler için profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Küçük işletmelere, yaratıcı girişimcilere ve sizin gibi iş akışını hızlandırmak isteyen yetenekli bireylere Fiverr’ın profesyonel kadrosundan biriyle ortaklık yaparak hizmet vermektedir.

para

Upwork

Daha önce oDesk olarak bilinen Upwork, işletmelerle yaratıcı, pazarlama ve teknik profesyoneller arasında bağlantı kurma konusunda uzmanlaşmış serbest çalışan bir iş sitesidir. Upwork, dünyanın dört bir yanından 10 milyondan fazla kayıtlı serbest çalışana ve bu serbest çalışanlara yıllık 1 milyar dolarlık etkileyici bir ödemeye sahiptir. Şirketin, küçük işletmeler ve yeni kurulan şirketlerden Fortune 500 şirketlerine kadar değişen 3 milyondan fazla ticari müşterisi var.

para

Upwork’te para kazanmanın iki ana yolu vardır: Belirli projelerde yardım arayan işletmeler tarafından gönderilen işe alım taleplerini bulabilir veya Upwork’te bir profil oluşturabilir ve işletmelerin size gelebilmesi için becerilerinizi ve uzmanlığınızı sergileyebilirsiniz. Önce ilk tür konser örneklerine bakalım.

para

Müşteri, bir ekibin nasıl daha iyi yönetileceğine dair dört haftalık bir program oluşturmak için web geliştirme ve öğretme kullanımını ister. Bu konser için ödeme, Upwork’ün Freelancer Pro programı aracılığıyla yıllık bir sözleşme ile saatte 25 $ (asgari ücret olmadan) olacaktır; bu, performans hedeflerine ulaşırsanız yılda 50.000 $ artı 60.000 $’a kadar garanti verir. Ayrıca talebinizi onaylarlarsa üç iş günü içinde ödeme garantisi verirler.

Etsy

Etsy, sanatçılar ve zanaatkârlar tarafından el yapımı ve eski ürünlerin satıldığı çevrimiçi bir pazar yeridir. 15 milyon üyesi olan site, her ay 2 milyondan fazla ürün satıyor. Etsy ayrıca sanat fotoğrafları, üretim talimatları ve dijital ürün listeleri de dâhil olmak üzere 30 milyondan fazla içeriğe ev sahipliği yapıyor.

para

Mağazanız ve iş modeliniz hakkında bilgiler içeren bir profil oluşturarak bir Etsy satıcısı olun. Aynı anda bir veya birkaç ürün satmayı planlıyorsanız veya büyük hacimli DIY projeleri arıyorsanız. Ayrıca sosyal medya hesaplarınıza bağlantılar ve çalışmanızı gösteren birkaç fotoğraf da ekleyebilirsiniz.

Bir hesap oluşturduktan sonra, mağazanızın ödeme sürecini etkinleştirmeniz gerekir. Ardından, alıcıların para ile satın almadan önce sepetlerindeki ürünleri derecelendirmeleri için araçlar ve konum, boyut ve fiyat gibi mal bilgileri ekleyin.

Müşterilere sergilemek istediğiniz yeni bir fikri olan bağımsız bir sanatçı veya küçük işletme sahibiyseniz, onlara ürünlerinizin ücretsiz bir örneğini sunmayı düşünün. Severlerse, sadık müşteriler olacaklar ve daha fazla çalışmanızı para ile satın alma olasılıkları daha yüksek olacak – ve belki de gelecekteki satış fırsatlarına kaydolacaklar.

ThredUp

ThredUp, ikinci el kıyafetleri bir fiyata satmanın harika bir yoludur. ThredUp ile kıyafetlerinizi sitede listeleyebilirsiniz ve insanlar onları para ile satın alır. En iyi fiyatları sunmasalar da dolabınızı temizleyebilir ve ondan biraz para kazanabilirsiniz. Ayrıca Ebates aracılığıyla çevrimiçi alışveriş yaparken para iadesi alabilirsiniz.

ThredUp, dolabınızı her zamankinden daha kolay temizlemenin basit bir yolunu sunuyor. Ara yüzdeki notları da buradan görüntüleyebilirsiniz.

para

macOS Mojave’deki bir diğer büyük yeni özellik ise Karanlık Mod. Bu, mevcut Siyah Temanın yerini alıyor ve renklerini çeşitli özellikler için farklı renk seçenekleriyle Apple’ın karanlık mod kullanıcı arayüzünün daha koyu bir versiyonundan alıyor. Ayrıca, Karanlık Mod etkinleştirildiğinde bir sürü yeni düğmenin görünmesiyle, yeni Mac’lere çok daha fazla işlevsellik katıyor gibi görünüyor.

Swap

Swap, insanların satmak istedikleri ürünleri gönderebilecekleri ve daha sonra diğerlerinin ürünü satın almak için sizinle iletişime geçeceği bir web sitesidir. Swap’ta ücretsiz olarak alınıp satılabilen 1 milyondan fazla ürün var ve 2017’de 14 milyon dolar fon aldı.

para

Herhangi bir teklifi kabul etmeden önce ürün veya hizmetinizi ücretsiz olarak listelediğinizden emin olun çünkü Swap, ürün başına yalnızca bir teklif alacağınızdır. Teklifinizin fiyatını düşürürseniz, daha fazla ilgili tarafın sizinle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. Eşya ticaretinin yanı sıra ev temizliği, araba tamiri ve evcil hayvan bakıcılığı gibi hizmetlerle swap yapabilirsiniz.

  1. Varagesale

Varagesale, bir başkasının garaj satışında sattığı şeyleri para ile satın almak isteyenleri ve artık istemediği şeyleri satmak isteyenleri birbirine bağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Eşyalarından kurtulmak isteyenler için Varagesale, alıcı bulmanın harika bir yolu olabilir. Garaj satışlarından belirli eşyaları para ile satın almak isteyenler için bu uygulama, bu eşyaları bulmanın harika bir yolu olabilir. Her iki durumda da, sonunda para kazanabilirsiniz.

para

  1. OfferUp

OfferUp, yerel olarak para ile satın almanıza ve satmanıza olanak tanıyan bir mobil pazar uygulamasıdır. Bölgenizdeki yerel fırsatlar için arama yaparsınız ve ardından bir randevu ayarlamak için doğrudan satıcıyla iletişime geçersiniz. Satın almak veya satmak için daha fazla şey için yakındaki etkinlikleri ve mekânları da kontrol edebilirsiniz. Uygulama ayrıca film rulonuza otomatik olarak bağlanır, böylece söz konusu öğenin fotoğraflarını hızla yükleyebilirsiniz. Satıcıyla iletişime geçmeden önce, avucunuzun içinde düzinelerce seçeneği sıralayın.

para

 

  1. Craigslist

Craigslist, ucuz fiyata bir şeyler bulmak için büyük bir yerdir. Kendiniz için kolayca bir şeyler bulabilir veya artık ihtiyacınız olmayan bir şeyden kurtulabilirsiniz. Ancak belirli bir öğe arıyorsanız, Craigslist gidilecek yer değil. Ne istediğinizi bulmak için, aramalarınızı daha doğru bir şekilde daraltmanıza yardımcı olacak açıklamalarında belirli bir terim olan öğeleri aramak en iyisidir.

para

Daha fazla para kazanma ile ilgili bilgiler için buraya tıklayın…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ