Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Ek İş Fikirleri

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler (Aylık 4000 Bin TL)

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler (Aylık 4000 Bin TL)

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler (Aylık 4000 Bin TL) Eğer İnternet den nasıl para kazanırım diye bir araştırma yaptıysanız mutlaka anket doldurarak para kazanma karşınıza çıkmıştır. Peki bu iş nasıl yapılır? Bilmiyorsanız gelin birlikte bakalım. İlk olarak eğer bu işi yapacaksak para kazanır mıyız? Bir bakalım.

Anket doldurarak para kazanma yöntemine geçmeden önce bilmeniz gerekli ki sadece boş kaldığınız zamanlarda küçük oranlarda para kazanabilirsiniz. Fakat gününüzün büyük bir çoğunluğunu ayırarak Anket doldurursanız güzel paralar kazanabilirsiniz. Burada sizlere tavsiyemiz birden fazla “Anket sitelerine” üyelik açarak hepsinde aktif olarak görev yapmanız gerekmektedir.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler (Aylık 4000 Bin TL)

Anketlere Örnekler ile bakalım;

Anket doldurarak para kazanmayı kafasına koymuş insanları bilgilendirmek ve onlara yol göstermek bizleri çok mutlu ediyor. Bu yüzden sizlere 2 örnek ile tam anlamanız konusunda yardımcı olalım.

  1. Arçelik Anketi örneği
  2. Kutu tasarımı örneği

Hemen bu maddelerin detaylı açıklamasını sizlere sunalım;

1- Arçelik Anketi Örneği

Arçelik’i ele alalım diyelim ki, yeni bir küçük ev aleti ortaya çıkartacak ve bu çıkartacağı ürünü tanıtmak için sitelerle anlaşma yapıyor. Arçelik küçük ev aletleri ile ilgili bir ürün çıkartıyor ve bu ürünü daha iyi satışta olması için kişilerin kulağına nasıl geldiğini ya da nasıl reklamlı olması gerektiğine en iyi tüketiciye sorarak çözmeye çalışıyor.

Diyelim ki siz üye olduğunuz sitenin Arçelik’in bir anketine katıldığınızda, Arçelik size bazı sorular yöneltiyor. Örneğin, bir ürün çıkartıyoruz bu ürün hangi isimle olması sizin daha çok hoşunuza gider, yani size seçenek sunuyor siz onları işaretliyorsunuz. Anketler bu tarz ilerliyor, size anketler geliyor siz cevaplıyorsunuz.

2- Kutu tasarımı örneği

Mesela firma diyor ki, biz bir kutu tasarlayacağız, hangi tasarım daha çok hoşunuza gidiyor diye size sorular yöneltiyor ve siz de hangisini daha çok beğendiyseniz onu seçiyorsunuz. Sizin gibi tahmini 100.000 kişi bu anketi cevapladığınız da firma kendi kafasında bir analiz yapıyor.

Diyor ki tüketici mesela B seçeneğine daha çok seviyor onu tasarlayalım,

Yani Bir çok güçlü marka piyasaya herhangi mal sunmadan önce yine kullanıcılara sorarak ilerliyor.

Anket doldurma siteleri Listesi 2021

Anket Doldurarak Para Kazan gelelim hangi siteler bizler için uygun. Herkesin merak ettiği Anket doldurma siteleri listesine, Sizlere en güvenilir 6 anket doldurma sitesini paylaştık. Bu sitelerin hiç birisinde paranız kalmaz. Emeğinizin hakkını sonuna kadar alırsınız fakat sistemi yanılmaya kalkmayın.

Algoritmalar sayesinde sizin soruyu okuyup okumadığınıza kadar bilmekte.  Sistemi kandırmaya çalışırsanız, Hesabınız bloke olur ve içeride paranız varsa alamazsınız.

Şimdi gelelim En güvenilir Anket doldurma siteleri listesine ;

  • Valued Opinions
  • Market Agent
  • Ipsos I Say
  • YouGov
  • Myiyo
  • com

Yukarıda verdiğimiz listenin açılımını hep birlikte yapalım.

1- Valued Opinions

En bilindik global anket sitelerinden bir tanesidir. Buraya üye olduktan sonra sizi daha iyi tanımak amacıyla bazı bilgiler istiyorlar, onları dolduruyorsunuz daha sonra anket doldurmaya başlıyorsunuz.

Site nasıl derseniz, sizden bilgi alıyor ama size pek bir şey vermiyor, yani size puan vermiyor. Puan verse ne olacak derseniz, o puana göre örneğin; 15 liralık, 30 liralık hepsi burada kupon ve elektronik satan siteden 30 liralık 60 liralık kupon veriyor.

2- Market Agent

Bu da büyük bir anket platformu, Valued Opiniousa göre biraz daha fazla anket geliyor. Paranızı Euro olarak veriyor ve bu parayı ya skrill den ya da paypal dan çekebiliyorsunuz. Paypal ise, bizim ülkemizde geçerli değil.

3- Ipsos I Say

Valued ve Market Agent sitesine göre biraz daha anket çıkıyor karşınıza ve kazandığınız puanlarla Boyner’den, Getir’den ve bazı marketlerden çek hediyeniz oluyor. Burada da anketlerin yarıda kesilme sorunu oluyor. İpsos şikayetlerine baktığımızda ise; ‘Aldığım bu çeki internet alışverişlerinde asla kullanamadım. Çünkü bu hediye kartıyla alışveriş yapmaya çalışırken kartınızı ülkenizde kullanamazsınız mesajı aldım’ gibi mesajlar vardı.

4- YouGov

Bu anket platformun sitesine girdiğinizde, mailinizi yazıyorsunuz ve sizin mailinize bir kod geliyor, daha sonra o kod ile oturum açıyorsunuz. Bu platformda puanlarla, çek yerine, para çekebiliyorsunuz doğrudan havale ile gönderilebiliyor. Peki Yougov para ödüyor mu? Sorusuna gelirsek, Youtube Yougov yazarsanız, pek çok ödeme kanıtı videolar görebilirsiniz. Bunun dışında, Yougovla ilgili herhangi bir şikâyete rastlamadım.

5- Myiyo

Bu sitede şöyle bir sıkıntı var. Anketleri ilk başlarda geliyor ama yetişmek pek mümkün olmuyor, hemen kapanabiliyor ve Myiyoda da yarıda kesilme sorunu var. Ayda 2 veya 3 anket geliyor.

6- Anketcepte.com

Bu nispeten diğerlerine göre daha iyi anket platformu. Tabi bu anket sitelerinde genellikle şöyle bir şey vardır. ilk anketi doldurduğunuzda çok iyi bir puan gelir ama daha sonra az az puanlar gelmeye başlar, anket cepte de aynı durum söz konusu. Ödemeye gelirsek, ödeme talebi yapabiliyorsunuz, fakat bunun içinde 2500 puanınızın olması gerekiyor.

En çok Sorular Sorular

İnternet de ve bizlere gelen sorular doğrultusunda bu tarz bir makale paylaşma gereği duyduk.

Hem sizlere yararlı bir liste paylaşmak hem de kafanızda takılan soru işaretlerini gidermek.

Anket doldurarak para kazanmak mümkün mü?

Evet mümkün, ne kadar çok ankete katılırsanız o kadar puan toplayarak size kazanç olarak geri döner.

Bazı anket sitelerinden puan biriktirdikten sonra eşya olarak ta alışveriş yapabilirsiniz.

Anketlerde para nasıl kazanırım? Ek gelir sağlayabilir miyim?

Bütün gününüz evde oturmakla geçiyorsa, vaktiniz bol ise ve sosyal medyada aktifseniz tabi ek gelir elde edebilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanabilmeniz için Doğru ve kendi tercihlerinizi belirtmeniz gerekli.

Bu tarz siteler neden var? Ne işe yarar?

Eskiden bildiğiniz üzere, üniversite okuyan arkadaşlar elinde bir kağıt olurdu ve bunlarla birlikte evlere gelirlerdi ve bir anket yaparlardı. İnternet kullanımının gelişmesi ile birlikte artık bu anket doldurma işi Online olarak yapılmakta. Birden fazla kişiye ulaşmak  için en etkili ve güvenli yol.

 

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler başlıklı yazımıza sizlerde yorum yazarak evde paketleme işi veren firmalar listesini elde edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ