Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Ek İş Fikirleri

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri ve Uygulamaları

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri ve Uygulamaları

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri ve Uygulamaları; Online sistemler ve uygulamalar sayesinde artık farklı aracılar üzerinden para kazanımı yapılabilmektedir. Aslında bakıldığında anket doldurmak oldukça eski bir pazar araştırma yöntemi olarak tanımlanmaktadır. Artık anket doldurarak para kazanma sistemi sadece online platformlara taşınmıştır. Markalar bu sayede hem daha kısa zaman harcamış hem de daha geniş kitlere erişim sağlamış olmaktadır.

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri ve Uygulamaları

Günümüzde markaların, kullanıcı isteklerini öğrenmeleri için sokaklarda anketler doldurtmalarına gerek bulunmamaktadır. Artık hemen her birey günün belli saatlerini internet üzerinde geçirmektedir. Markalar anket doldurarak para kazanma siteleri aracılığı ile internetten para kazanabilir ve geçirilen zamanı kazanca çevirmeyi teklif etmektedir. Gelen teklif sayesinde bireyler doldurdukları anket başından kazanım yakalamaktadır. Kazanımlardaki miktarlar ise hem anket türlerine hem de kullanımda olan siteye göre değişim göstermektedir. Bu neden yüzünden net rakamların verilmesi uygun olmayacaktır. Sitelerden en bilindikleri aşağıdaki gibidir;

 • Onepoll
 • Swagbucks
 • My iyo
 • Toluna
 • Napolyon
 • Mobrog
 • Fikir Pazarı

Anket Doldurarak Para Kazanma Uygulaması

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri ve Uygulamaları Mobil cihazlar internet kullanımında neredeyse bilgisayarların önüne geçecek hale gelmiştir. Markalar bundan kaynaklı olarak anket doldurarak para kazanma uygulaması ya da uygulamaları da tasarlamışlardır. Bilgisayar erişimleri olmayanlar bu tür uygulamalar üzerinden de anketlerini doldurarak kazançlarını devam ettirebilmektedir. Mobil olan uygulamaların temin edilmesi için bir ücret ödenmesi de istenmemektedir. Zira uygulamalar hem güvenilir hem de ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kurulum da otomatik olarak gerçekleştiği için kullanıcılara sadece ilgili anketleri doldurarak onaylayıp göndermek kalmaktadır.

Anket doldurarak para kazanabileceğiniz uygulamalar 2021 itibariyle;

 • ySense
 • İpsos i-Say TR
 • Survey Pago TR
 • Marketagent TR

Anket Doldurarak Para Kazanma Yolları

Anket doldurarak para kazanma yolları özellikleri evden çıkılmayan şu günlerde popülerlik derecesini artırmıştır. İnsanlar yaşadıkları yoğunluk yüzünden istedikleri ürünleri değerlendirmek şansına sahip olamamışlardır. Ancak bu durum değişim göstermiştir. Siz de merak ettiğiniz bir ürünü satın alarak işe başlayabilirsiniz. Sonrasında yapılacak olan iş y o ürün ile alakalı olan yorumunuzu paylaşmaktan ibarettir. Üstelik bu alanda yöntemler birbirinden değişiktir. Tercih edenler sadece evet ya da hayır üzerinden kurulan anket sitelerini değerlendirmektedir. Bunun yanı sıra bazı sitelerde olumlu ve olumsuz yorumların açıklanması istenmektedir.

Yine online olarak devam eden bu açıklama sisteminde elde edilen kazançların diğerlerinden daha yüksek olduğu bilinmektedir. Tabi bu aşamada ürünün gerçekten kullanışmış ve ürün hakkında gerçek yorumların yazılmış olması istenmektedir.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar (Aylık 6000 TL Ek Gelir)

Anket Doldurarak Para Kazanma Güvenilir Siteler

Online platformalar üzerinden para kazanmak demek dikkatli olmak da demektir. Ne yazık ki anket doldurma üzerinden kazanım vaat eden siteler için de dikkatli olunması şarttır. Zira bu tür siteler arasında kullanıcılara kazançlarını vermeyenlere de denk gelinmektedir.

Anket doldurarak para kazandıran güvenilir siteler diğerlerinden ayrılarak bu sorun yaşanmadan ilerleme sağlanabilmektedir. Bunun için teknik araştırmalara girilmesine de lüzum bulunmamaktadır. Yapılması gereken tek şey site ismini arama motoruna yazmaktan ibarettir. Böylelikle siteyi daha önce deneyimlemiş olan diğer bireylerin yorumlarına ulaşılmış ve site hakkındaki güvenlik araştırması sonlandırılmış olunacaktır.

Anket Doldurarak Para Kazanma 2021

Google anket doldurarak para kazanma 2021 yılında en çok araştırılan konu başlıkları arasına giriş yapmıştır. Bu arama motoru hem güvenirlik garantisi ile hem de geniş alanları içermesi ile diğerlerinden ayrılmaktadır. Siz de anket doldurma işleminizi bu alan üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ancak vaktin çok olması kişileri farklı sitelere de itmektedir. Daha önce bahsedilen güvenlik araştırmalarının yapılmasından sonra alternatif sitelerin kullanımından kaynaklanan bir sıkıntı da yaşanmayacaktır. Üstelik bir süre sonra profesyonel hale gelen bireyler yazılı olan anketleri daha çok tercih etmeye başlamaktadır. Bu da otomatik olarak elde edilen kazançları artırmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ