Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Ek İş Fikirleri

Amazon Dropshipping ile Nasıl Para Kazanılır?

Amazon Dropshipping ile Nasıl Para Kazanılır?

Amazon Dropshipping, stoksuz online satış yapmanızı sağlayan bir e-ticaret modelidir. Satıcılar envanter tutmak yerine Amazon platformunda satılık ürünleri listeler ve bir ürün satıldığında onu üçüncü bir taraftan satın alır ve doğrudan müşterinin kapısına gönderilmesini sağlar. Bu modelin avantajı, perakendecilerin müşteri deneyimi üzerinde tam kontrole sahip olmalarıdır. Dünyanın her yerine sevkiyat yapabilirler, özel ambalaj sağlayabilirler ve fiyat üzerinde tam kontrole sahiptirler. Bu modelin dezavantajı, çok fazla veri girişi ve siparişleri yerine getirmek için gereken diğer birçok görevi içermesidir. Tüm bunlar için zamanınız yoksa Amazon dropshipping sizin için doğru olmayabilir. Amazon’da stoksuz satışta başarılı olmanıza yardımcı olabilecek birçok araç var. Bu yazıda, bu tür ilk üç araca ve bunları cebinize daha fazla para girmesine izin verirken zamandan tasarruf etmek için nasıl kullanabileceğinize bir göz atacağız:

Amazon dropshipping

1.    DropshipStation

Dropshipstation, Amazon dropshipper’larının işlerini yönetmesine yardımcı olan bir yazılım çözümüdür. Bu araç stok güncellemeleri, ürün değişiklikleri, fiyatlandırma değişiklikleri gibi stoksuz satışın can sıkıcı kısımlarını otomatikleştirir. Tedarikçiniz bunları güncellediğinde bunları sizin için otomatik olarak günceller ve en iyi yanı, satıcı merkezinize gitmenize bile gerek kalmamasıdır. artık hesap: her şey yazılımda yapılır.

Ayrıca müşteri hizmetinizi yönetmenize ve iyileştirmenize yardımcı olur. Müşteri hizmetleri, başarılı bir Amazon dropshipping işinin önemli bir parçasıdır, çünkü çoğu satış incelemeler tarafından yönlendirilir ve incelemeler müşteri memnuniyeti tarafından yönlendirilir. DropshipStation ile web sitenizde veya yazılım içinde özel bir müşteri hizmetleri sayfası oluşturabilir ve bu sayfa üzerinden sipariş gönderebilirsiniz. Müşterilerden doğrudan bu sayfada geri bildirim bile isteyebilirsiniz.

Amazon dropshipping

Bu yazılım ayrıca gelişmiş raporlama yetenekleriyle birlikte gelir. Belirli ürünleriniz için hedefler belirleyebilirsiniz ve ardından bu araç, bu hedeflere ulaşmak için Amazon’da fiyatlarınızı ne zaman artırmanız veya fiyatlarınızı ne zaman düşürmeniz gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. DropshipStation’ı kullanmanın en iyi yanlarından biri, onu sınırsız olarak ücretsiz olarak kullanabilmenizdir.

 

2.    Seller Engine Plus

Bir başka harika araç da SellerEngine Plus; Amazon dropshipping satıcılarının işlerini yönetmelerine yardımcı olan başka bir ücretsiz üründür. Bu yazılım, stoksuz satış düşünülerek tasarlanmıştır (ancak FBA ürünlerini satmak için de kullanabilirsiniz). Envanterinizi, fiyatlandırmanızı ve diğer verilerinizi otomatik olarak güncellemenize olanak tanır. Bu güncellemeler gerçek zamanlı olarak gerçekleşecek, böylece envanter değişikliklerinizi yapılır yapılmaz bileceksiniz.

Amazon dropshipping

Bu aracın kullanımı çok kolaydır ve sezgisel bir arayüze sahiptir. Quickbooks ile daha önce çalıştıysanız veya daha önce herhangi bir muhasebe yazılımı kullandıysanız, bu sizin için mükemmel bir uygulamadır. Belirli siparişleri takip edebilir, müşteri bilgilerini doğrudan Amazon’dan görüntüleyebilir ve mağazanızdan sipariş verildiğinde bildirim alabilirsiniz. SellerEngine Plus ile Amazon’da stoksuz satış yapmak çocuk oyuncağı olacak.

 

3.      My Store Online

Sonunda, en iyi Amazon dropshipping yazılımı olduğunu düşündüğümüz araç My Store Online. Bir stoksuz satış yazılımından isteyebileceğiniz her şeye sahiptir: otomatik envanter güncellemeleri, otomatik müşteri hizmetleri, raporlama ve çok daha fazlası. Bu uygulama hakkında sevdiğimiz şey, kullanımı ve kurulumunun kolay olmasıdır. Bu özellikle yeni satıcılar, işlerini yönetmede yeni olan kişiler için geçerlidir.  Amazon dropshipping kendisi işiniz için çok güvenli ve güvenlidir. Bu platformda işinizi yönetmek için gerçekten karmaşık bir yazılıma veya çok zamana ihtiyacınız yok.

Amazon dropshipping

My Store Online ayrıca envanteri gerçek zamanlı olarak takip etme yeteneğine de sahiptir, böylece ürünlerinizdeki değişiklikleri olur olmaz gördüğünüzden emin olabilirsiniz. Envanterinizi doğrudan Ebay, Etsy, Amazon veya diğer platformlardan içe aktarabilirsiniz. Ayrıca Shopify veya diğer platformlardan görselleri içe aktarabilirsiniz. Manuel olarak bir ürün listesi oluşturmanız, resim yüklemeniz ve ardından siparişleri ve envanteri izlemeniz gerekmez. Bu, mağazanızı izlemek için harcadığınız süreyi gerçekten azaltır ve daha sıkıcı görevlerden bazılarını ortadan kaldırır, böylece bunun yerine işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.

Amazon Dropshipping Yazılımları Üzerine Son Düşüncelerimiz

İlk Amazon dropshipping stoksuz satış işinize başlamak istiyorsanız, bu araçlardan birini kullanmak süreci sizin için çok daha kolay hale getirecektir. Çoğu kişi, envanterlerini yönetmek için stoksuz satış yazılımı kullanırken iade ve yenileme sürecinin daha kolay olduğunu görecektir. Dropshipping yazılımı satın almaya karar verdiğinizde, sizin için yeterince kolay olduğundan emin olmak istersiniz. Ardından, ürün iade sürecinin de kolay olduğundan emin olmak istersiniz. Müşterilerinizin bir değişim veya para iadesi gerektiğinde ürünlerinizi iade etmelerini mümkün olduğunca basit hale getiren bir programa ihtiyacınız vardır.

Daha fazla para kazanma ile ilgili bilgiler için buraya tıklayın…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ